Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malum fan kitlesi iyi anlasın diye biraz abartı kıyaslama yaptım.Hadi ben çöp ettim sende durduk yere daha hiçbirşeyini görmediğimiz karakteri amiral üstü ettin.O seviye zaten yonkou ayarı.Seride güncel gerçek gücünü görürüz o zaman bir klasmana koyarız.Tekrar söylüyorum Mihawk a çöp diyen yok.Belli bir kitle karizma vb olayından dolayı gözünde büyüttü.Zoro fanboylarıda malum hocası olduğundan gözünde büyütüp durdu.
Amiral üstü dediğim şu Akainu hariç hiçbir amirale yenilmez. Akainu da zaten amiral değil. Mihawk'ın illa çok detaylı dövüşünü görmeye gerek yok serideki yeri önemi az çok belli o seviyeden aşağı çıkması mümkün değil.

Garpın hayvanlığını da tesciller yakında . Roger ile gerçek anlamda denk biri olduğunu düşünüyorum ve bu güce şahitlik etmek isteriz çok geçte olsa .

Amiral üstü dediğim şu Akainu hariç hiçbir amirale yenilmez. Akainu da zaten amiral değil. Mihawk'ın illa çok detaylı dövüşünü görmeye gerek yok serideki yeri önemi az çok belli o seviyeden aşağı çıkması mümkün değil.
Bekleyip göreceğiz.Ben seride gördüklerim üzerine kesin net konuşurum onun dışındakiler yoruma dayalı tahminden öteyi geçmez.Ölmezsek 5-10 yıla görürüz umarım.

Garp güçlü olmasına güçlü ama tek başına dünyanın en güçlü tayfalarından birini alacak hali yok adamın.

Garp Arıkovanı’na gittim diyene kadar Karasakal çoktan Coby ve Law’a kelepçe takmıştır.Yani Garp tek başına dövüşecek gibi birşey olacak Karasakal ve ordusuyla.

Garp’tan çok beklentim yok benim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 54)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık