Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks bu gidişle teachten bile büyük kötü olacak luffy için herhalde. Ya da son boss olacak. kiditek bir saldırısıyla ekarte edebilen bir adam bunca yıl nasıl beklemiş de bir fırsat bulamadan yonkouların düşmesini beklemiş.

Shanks'ın gücü cıvıtılmadan yansıtıldığı için biraz abartılı gelebilir bize ama olması gereken bu. Ciddi bir Yonko'nun amiral ayarı adamlara uygulayacağı tarifeyi göreceğiz. Shanks'ın Kid'e her şeyi ile saldırdığını da düşünmüyorum. Kulağını çekti biraz.

Gemi olayına bende anlam veremedim, Kid'i miçosu yapar belki.

O değilde Kid shanskın kılıcı cekmişmidir ?
😂 demir ya kılıç.
Bide tek kolu var sonuçta . Çekerse kazanır diyordu kidciler , kılıç ustaları için.

Shanks bu gidişle teachten bile büyük kötü olacak luffy için herhalde. Ya da son boss olacak. kiditek bir saldırısıyla ekarte edebilen bir adam bunca yıl nasıl beklemiş de bir fırsat bulamadan yonkouların düşmesini beklemiş.
Genel anlamda kötü bir karakter midir bilemem ama Luffy e seri boyunca Shanks kadar yardım eden adam çıkmamıştır herhalde.
Baksana adam şimdi bile Luffy nin KK yolundaki rakiplerinden birini elemiş.

Bazılarınız bana kızabilir ama Shanks gereksiz güçlü gösterildi.

Tamam bende bekliyordum Shanks’ın Kid’i yenmesini ama Kid sonuçta Big Mom’u Law ile birlikte indirmiş bir kişi.Hem de meyvesini uyandırabilmeyi başarmış.

Her halükarda Shanks’ın tek atmaması gerekirdi Kid’e.Tamam eşit dövüşsünler demiyorum ama bir iki hareket yapabilmeliydi Kid.

Yazarın el ayarı yok.Shanks elbette güçlü gösterilsin ama Kid gibi adamlara da tek atmasın bir zahmet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık