Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada böyle şeyler gerçekten hayra alamet değil. Oda sırf gaza gelelim diye böyle işler yapıp içini dolduramıyor sonra. Luffy'nin yediği teki hatırlayın. 30 bölüme Kid birebir vs atar hale gelirse karışmam.

Yerde gökte denizde uzaydaki en güçlü yaratık. Teke tekse kesin o alır.

Ama Kaido'nun yapamadığını Shanks yaptı öyle mi? Peh

Bu arada zamanında az demedik bu seri battle shounen. Kaido'dan kat kat güçlüleri çıkar dedik. Tabi kastettiğim Shanks değil İM'di ama bu da buna işaret.
Boşa tribe girmişsin. Sanki illa aynı saldırı gücüne sahip olmak zorundalarmış gibi ya da Kaido h.hakili saldırılarla köpek gibi Kid'e abanıp da bilincini kesememiş gibi yazmanın alemi yok.

Abartılan Kid balonunu bu bölümde gözler önüne seren bir tek ile görmüş olduk sayın Korsanfan Ailesi mensupları! Eyyy Kid efendi sen ne sandın bu Shanks’ı hantal Big Mom falan mı? Gidiyor yok elini metal ile kaplıyor falan hantal hantal işler … Biraz böyle hızlı ve seri kullansa meyvesini veya kendisi hızlı olsa şu duruma hemen düşmezdi.

Bu arada böyle şeyler gerçekten hayra alamet değil. Oda sırf gaza gelelim diye böyle işler yapıp içini dolduramıyor sonra. Luffy'nin yediği teki hatırlayın. 30 bölüme Kid birebir vs atar hale gelirse karışmam.
Kid MC değil ne yazık ki. Oda yapmaz ona öyle bir güzellik ama bence de güçlenerek geri gelecektir eğer azmini kaybetmediyse

Vay hayvan vay!!!
Geçen bölümlerde de dedim, yeter la anladık Shanks hayvan shanks karizma, shanks güçlü, shanks hızlı, shanks yakışıklı, shanks herkesin sevgilisi...
Kidi döveceği belliydi ama çok ağır olmuş böylesi. Resmen üzüldüm la hurdacıya :ühü:

Boşa tribe girmişsin. Sanki illa aynı saldırı gücüne sahip olmak zorundalarmış gibi ya da Kaido h.hakili saldırılarla köpek gibi Kid'e abanıp da bilincini kesememiş gibi yazmanın alemi yok.
Kaido "ay ben öldüremem" triplerindeki karakterlerden mi? Vursaydı. O bölümleri hatırlamıyorum şimdi hiç saldırı yapamadığına dair şeyler olduğu paneller atarsınuz bilemem ama öyleyse bile bu da saçma. Yani yonkou Shanks Kid'i tek darbede indirebiliyor ama Kaido öyle dans ediyor öyle mi?

@Trafalgar Law farkettiysen tüm gün Law övdüm. Ne yalan söyleyeyim hakediyorlar valla. Bu bölüm zaten 3 kişiye artı yazmıştır. Mihawk Tiç ve Law
Shanks ı saymadım çünkü zaten adamın seviyesi belliydi ama belki düşmanına olan tavrından ona da artı yazılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık