Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çokbilmiş adasında, Saturn ve Kizaru önderliğindeki kuvvetler ile bizimkiler arasında cidden bir savaş olursa 2 hafta banlatırım kendimi. İmkanı yok öyle bir şeyin yaşanmasının. Bizimkiler bir şekilde tüyer oradan. Nika meyvesi sonuçta, kaçmakta usta.
Luffy'nin ışığı büken ilk insan olması fikri imkansız geliyor galiba :D Dünyayı etkileyecek büyük bir olayın savaş çıkmadan gerçekleşmesini nasıl becerecek Oda merak ediyorum. Ha bu arada senden de bir ricam var, ola ki savaş olursa genel sohbette beni etiketleyerek "Bye bye happines" videosuyla kendini banlatırsan sevinirim :D

Ohara 2 deniyor dostum. Belkide masumlar kaçamıyor diye kalıp savaşacaklar
Peki neden Sabaody 2 olmasın? Ayrıca hangi masumlar? Adada tutsaklar ve Vegapunk'ın oyuncakları hariç kim var bildiğimiz? Alacağız alabildiğimizi ve tüyeceğiz bana kalırsa. Savaş çıkarsa da göstermelik savaş çıkar.

Gerçekten savaş çıksın isterim ama olacak olanı söyleyeyim, York ya anlayacak hatasını ya da dünya hükümetine de ihanet edip, Kizaru ve ekibine saldırın emri verecek seraphimlere. Pacifista'lara da aynı emir gidecek ve bizimkiler kaçacak adadan. Gerçi karşıda da saturn var ama bitti benim hayal gücü burada.

Luffy'nin ışığı büken ilk insan olması fikri imkansız geliyor galiba :D Dünyayı etkileyecek büyük bir olayın savaş çıkmadan gerçekleşmesini nasıl becerecek Oda merak ediyorum. Ha bu arada senden de bir ricam var, ola ki savaş olursa genel sohbette beni etiketleyerek "Bye bye happines" videosuyla kendini banlatırsan sevinirim :D
Olur tabii ama yine de unutursam hatırlatırsın. Oda başlatmaz bu arc büyük bir savaş. Kaido'dan sonra Kizaru dişinin kovuğunu doldurmaz Luffy'nin. Saturn aman aman güçlüyse ve Luffy ile eşleşirse eyvallah da bu sefer de boşta kalan hükumet güçleri çılgın atar ortalıkta. Bizim taraf çok dezavantajlı. Bir şekilde kaçacak bizimkiler bana kalırsa.

Peki neden Sabaody 2 olmasın? Ayrıca hangi masumlar? Adada tutsaklar ve Vegapunk'ın oyuncakları hariç kim var bildiğimiz? Alacağız alabildiğimizi ve tüyeceğiz bana kalırsa. Savaş çıkarsa da göstermelik savaş çıkar.

Gerçekten savaş çıksın isterim ama olacak olanı söyleyeyim, York ya anlayacak hatasını ya da dünya hükümetine de ihanet edip, Kizaru ve ekibine saldırın emri verecek seraphimlere. Pacifista'lara da aynı emir gidecek ve bizimkiler kaçacak adadan. Gerçi karşıda da saturn var ama bitti benim hayal gücü burada.
Bence devrimciler veya sadece dragon gelip ortalığı duman edecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık