Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya abi adamıı tam çözemedeniz sanırım bu adam Shanksin fanı..Soruyorlar en sevdiğim karakter Shanks diyor.. Yani Shanks bir gün seriden giderse veya ölürse Oden tarzı bir ölüm olur..Yani aslında yenemezlerdi vs vs diyeceğimiz bir ölüm olur. Böyle dayak yiye yiye bir ölüm Shankse nasip olmaz bu seride
Ben de şey diye hatırlıyorum. Kendini Shanks olarak hikayeye dahil ediyormuş. Bu durumda Kid'e bilendi de mi daldı öyle acaba?

TAbi tabi elinde hancock neyse bunun meyveyi boşvereyim dedi Seni de bagıslıyorum bunak diyip cekti gitti. Karakralın efsanesi yetti be
Sizin efsanenizin dediğini ciddiye almıyorsan o senin sorunun bunu karasakal demedi Rayleigh dedi güvenseydi kendine öyle bir şey demezdi ama kime ne anlatıyorum ki ben ekibi taşlaşmış haldeydi karasakal'ın catarina ve Vasco shotu feda etmeye değer miydi değmezdi.

Hikayede bir yerde Bagi Korsanları ile karşılaşmak gerekecek. Elbette bu korsan ekibi potansiyel bir müttefik ancak ekipteki Kurokodile'nin Lufi'ye boyun eğmeden önce yalandan atarlanacağı kesin. İşte bu noktada Lufi bizzat Kurokodile ile muhatap olmaz. Çünkü artık bir imparator ve araya birileri girmeli ve krala ulaşmak bu kadar kolay değil diyerek racon kesmeli. Tam da burada bu bölümdeki kapak devreye giriyor. Kapakta Lufi bir çiçek aslana su veriyor. Buradaki işaretler çok açık. Su, sudan korkan Kurokodile'yi işaret ederken çiçekli aslan Pekoms'u işaret etmekte. Özetle çok beklenen Kurokodile vs Pekoms çok uzak değil.

Hikayede bir yerde Bagi Korsanları ile karşılaşmak gerekecek. Elbette bu korsan ekibi potansiyel bir müttefik ancak ekipteki Kurokodile'nin Lufi'ye boyun eğmeden önce yalandan atarlanacağı kesin. İşte bu noktada Lufi bizzat Kurokodile ile muhatap olmaz. Çünkü artık bir imparator ve araya birileri girmeli ve krala ulaşmak bu kadar kolay değil diyerek racon kesmeli. Tam da burada bu bölümdeki kapak devreye giriyor. Kapakta Lufi bir çiçek aslana su veriyor. Buradaki işaretler çok açık. Su, sudan korkan Kurokodile'yi işaret ederken çiçekli aslan Pekoms'u işaret etmekte. Özetle çok beklenen Kurokodile vs Pekoms çok uzak değil.
Crocodile macerasının başındaki Luffy tarafından ıslatıla ıslatıla dövüldü. Pekoms ağır kaçar. Oradaki aslan, Buggy'nin tayfasındaki aslan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık