Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav he he!
Sen hakettin :)
King'in ateşi olmazsa belki hasar verir yazdın asıl benim yav hehe demem lazım. Bm'nin ağzından burnundan kan getiren atak o.. Tuttursa kralını yamultur. Mıknatısla Bm'yi hareketsiz kılıyor. Katakuri kim ? Annesine neler yaptı oğlunu yok eder. Şu noktada Katakuri > Kid diyenlere sadece gülerim :d

King'in ateşi olmazsa belki hasar verir yazdın asıl benim yav hehe demem lazım. Bm'nin ağzından burnundan kan getiren atak o.. Tuttursa kralını yamultur. Mıknatısla Bm'yi hareketsiz kılıyor. Katakuri kim ? Annesine neler yaptı oğlunu yok eder. Şu noktada Katakuri > Kid diyenlere sadece gülerim :d
Lawu yanına mı veriyoruz döşe saplı kılıçla? Baştan söylesene la! O zaman belki etkiler :)

Ufak bi spoiler gelse ne güzel olur be. Kizaru adaya gelse yaşlı işe birlikte luffy 2-1 vs atsa gaza gelsek :D Shanks içkisini yudumlasa mihawk gelse parti dese nerde o eski heyecanlar :oleyo2:.
Law durumunu öğrensek vs garp ne oldu. Karasakal gemisi bizimkilerin yakınında ne olacaksa artık hızlansın sayfa sayısı 40 50 olsun :D

Law dediğiniz adam çoğu saldırısını Kid dayak yerken kenardan attı. Kid'de Law vurduktan sonra vurdu. Ama ne hikmetse Law herkesi alıyor. Kid, Law'ın yardımı olmadan bir şey yapamıyor. Dövüşte ikiside birbirinden yardım aldı size kalsa tek Law iş yaptı.
Yoo, Kata Lawa da zorluk çıkarır ve kesin yener falan diyemem hiçbiri için. İkisinin yaptığı şey kocaanayı uzaklaştırmak bu arada, yenmiş falan değiller. He önemli iş mi evet ama ikisi için de erken daha. Kidin yerine Law olsa o aptallık edip böyle filoya dalmaz ama diyelim ki yaptı, Shanks aynı tarifeyi uygulardı.

Yoo, Kata Lawa da zorluk çıkarır ve kesin yener falan diyemem hiçbiri için. İkisinin yaptığı şey kocaanayı uzaklaştırmak bu arada, yenmiş falan değiller. He önemli iş mi evet ama ikisi için de erken daha. Kidin yerine Law olsa o aptallık edip böyle filoya dalmaz ama diyelim ki yaptı, Shanks aynı tarifeyi uygulardı.
Farklı yorumlama diyelim o zaman. Bana göre Kid ve Law'ın başardığı sağ kolların net ötesinde. 2 sağ kol bunların yaptıklarını ittirmeyle de yapamaz. Bence hem Law hem de Kid sağ kolu fena harcar.

Farklı yorumlama diyelim o zaman. Bana göre Kid ve Law'ın başardığı sağ kolların net ötesinde. 2 sağ kol bunların yaptıklarını ittirmeyle de yapamaz. Bence hem Law hem de Kid sağ kolu fena harcar.
Hangi sağ kol? King falansa tamam. Ama Kata, Marco, (beklenilen) Beckmann, Zoro, Sanji, Ray gibi adamlardan ikisini koy bal gibi de aynı işi görürler.

Hangi sağ kol? King falansa tamam. Ama Kata, Marco, (beklenilen) Beckmann, Zoro, Sanji, Ray gibi adamlardan ikisini koy bal gibi de aynı işi görürler.
Ray ne alaka ? O teke tekte bile alabilir. Marco, 2 Komutana kısa sürede perte çıktı. Bm cücük kuşu gibi boynundan tuttu. Perosa hallettiriyordu işini. Kata yenmiş Luffy'nin wano başı performansını da çok güzel gördük. Genji, Queen yendi diye çok uçmaya gerek yok. Aşağı yukarı King seviyesi bir adam Genji.

Zoro yapar. Saldırı gücü de dayanıklılığı da yerinde. Law'la Kid'le değiş yine o ittirme zaferden aldırırdı.

Uzaklaştırmak olarak görülüyor ama savaş içi Mom, Law için tekniklerine dikkat etmeliyim ve en son bana sen vurma dedi. Kaido'da meyve gücünü sinir bozucu bulmuştu. Mom katili denmesi ve Augur'un gidelim mi demesi de var bu tip şeyler karakteri belli bir yere koymakta benim için önemli kriterler. Günün sonunda Kata'yı yenmiş olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık