Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında güzel ayrıntılar var. CP0 ajanı Vegapunk un ajanı çıkıyor . Kopya vegapunklardan biride hain çıkıp kayıp yüzyıl araştıması yapıldığını hükümete ispiyonluyor . Enteresan hikaye örgüsü .

Ne yani Luffy, nika meyvesi, Zoro da kılıç ustası olmasaymış'a mı çıkacak konu ? Öyle olacaksa Usopp çok cesaretli olsaydı tayfaya gerek kalmazdı mı diyelim ?
Farklı durumlar. Diğerleri bir şekilde güçlenecekti, bundan daha yavaş güçlenme hızları olurdu sadece. Meyvesi olmasa Luffy, Garp gibi olurdu. Enma olmasa Zoro, farklı zamanda kral hakisini saldırısına eklerdi.

Fakat Judge deney yapmasa direkt Sanji'nin şu anki güçlerinin hiçbirisi olmayacaktı. :) Ben umursamıyorum bu arada, sadece zamanında fanlarının yazdıkları aklıma geliyor ve hatırlatmak istiyorum. :) Sanci'nin, Germa güçlerine ihtiyacı yoktu, haki üzerinden ilerleyecekti. Judge çok büyük ayıp yapıldı hem de çok. Adam komutan seviyesi deney ürünü yapmış.

Sanji, Seraphim Jinbe'yle kimin daha sağlam olduğunu ölçüştürmüşler, kazanan Sanji olmuş. Bu şekilde bir aksiyona girmesi Sanji için çok iyi oldu. Son savaşta amiral tokatlayacak hale gelecektir.

Luffy'nin şimdiden KK seviye olduğunu düşünürsek sağ ve sol kollarının da seri sonunda birer Yonkou seviye olması kaçınılmaz.

Farklı durumlar. Diğerleri bir şekilde güçlenecekti, bundan daha yavaş güçlenme hızları olurdu sadece. Meyvesi olmasa Luffy, Garp gibi olurdu. Enma olmasa Zoro, farklı zamanda kral hakisini saldırısına eklerdi.

Fakat Judge deney yapmasa direkt Sanji'nin şu anki güçlerinin hiçbirisi olmayacaktı. :) Ben umursamıyorum bu arada, sadece zamanında fanlarının yazdıkları aklıma geliyor ve hatırlatmak istiyorum. :) Sanci'nin, Germa güçlerine ihtiyacı yoktu, haki üzerinden ilerleyecekti. Judge çok büyük ayıp yapıldı hem de çok. Adam komutan seviyesi deney ürünü yapmış.
Karakter konseptleri diye bir şey var.... Lütfü, meyvesiz olsa da Kekolar Kralı olacak, Zoro Kılıçsız olsa da dünyanın bir falanın en iyisi olacak. Sanji'nin de konsepti de baba mirası değil de; döner bıçağı kullanan biri olsa da iyi bir savaşçı olacaktı. Konsept bunlar konsept. Zoro da nihai rakibine "beni eğit Mihawk" dedi. Lütfü zaten dededen torpilli. Yani ortalık torpil kaynıyor.

Ne yani Luffy ve Zoro nesillerdir gelen aile mirasını çatır çatır yerken; Sanji, babasının daha çocukken alıp hesabına yatırdığı Bitcoin'leri şu an harcayamaz mı? :D Monster Trio aileden kalan miras ile güçlü işte.

Cacci geni olmasa ateş bile yakamayacakmış. Usopp'tan halice bir şey olacaktı. Üstelik tüm Sanci fanları Germa üzerinden güçlenmez haki üzerinden güçlenir derken Cacci güçlendirmesini hiç konuşmamaları dikkat çekiyor biraz. 🙊 :bilmem:

Judge'a bir bilim adamı olarak her türlü artı yazar. Vegapunk gibi bir şey üretmiş.
Sanjinin gücünün sadece genmaya bağlanması çok saçma. Bu adam tayfadaki en kurnaz kişi sadece zekasıyla kaç kere kurtardı tayfayi en zeki olmasa bile bir kaç hamle sonrayı hesaplayan karakter. Ayriyetten genleri uyanmadan önce zoroyla karşılaştırılabilir bir karakterdi. Tamam genler etkili dersin ama zeffden öğrendikleriyle bu zamana geldi. Kendini güçlendirdi. Onun üzerine gençlerini açınca bu kadar oldu. Zeffle ve luffylerle karsilasmasaydi ailesinde hep en güçsüz olarak kalırdı. Onun şimdiki gücü uyanistan önceki sanki + uyanmış sanji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık