Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farklı durumlar. Diğerleri bir şekilde güçlenecekti, bundan daha yavaş güçlenme hızları olurdu sadece. Meyvesi olmasa Luffy, Garp gibi olurdu. Enma olmasa Zoro, farklı zamanda kral hakisini saldırısına eklerdi.

Fakat Judge deney yapmasa direkt Sanji'nin şu anki güçlerinin hiçbirisi olmayacaktı. :) Ben umursamıyorum bu arada, sadece zamanında fanlarının yazdıkları aklıma geliyor ve hatırlatmak istiyorum. :) Sanci'nin, Germa güçlerine ihtiyacı yoktu, haki üzerinden ilerleyecekti. Judge çok büyük ayıp yapıldı hem de çok. Adam komutan seviyesi deney ürünü yapmış.
Şu güç olmasaydı karakter böyle olurdu kadar saçma argüman yok. Var ki konuşuyoruz. Eskiden millet çoğunlukla suitten şikayetçiydi bu arada, şahsen gen uyanışında sorun göremiyorum.

Karakter konseptleri diye bir şey var.... Lütfü, meyvesiz olsa da Kekolar Kralı olacak, Zoro Kılıçsız olsa da dünyanın bir falanın en iyisi olacak. Sanji'nin de konsepti de baba mirası değil de; döner bıçağı kullanan biri olsa da iyi bir savaşçı olacaktı. Konsept bunlar konsept. Zoro da nihai rakibine "beni eğit Mihawk" dedi. Lütfü zaten dededen torpilli. Yani ortalık torpil kaynıyor.
Yani inkar etmiyoruz bunu? Sadece haki üzerinden ilerlemesi beklenen Sanci, Cacci üzerindne ilerliyor durum bu. Seraphimleri yaptığı için Vegapunk övüyoruz da Sanci'yi icat eden Cacci'yi neden övemiyoruz? Bir elini öpün, teşekkür edin adama. Cacci olmasa Usopp'tan haliceydi.

Şu güç olmasaydı karakter böyle olurdu kadar saçma argüman yok. Var ki konuşuyoruz. Eskiden millet çoğunlukla suitten şikayetçiydi bu arada, şahsen gen uyanışında sorun göremiyorum.
Wcı'dan bahsediyorum. Cacci sayesinde değil, haki üzerinden ilerleyecek deniliyordu. :) Durum Cacci'ye yazar, Pacifistaları, Seraphları icat eden Vega övülürken Sanci'yi icat eden Cacci neden övülmüyor? Bu adamn hakkı ne zaman verilecek?

@ch3rlo Cacci, İnce gibi yalnız bırakılıyor. Adam Vega'nın icatlarına rakip olacak icat yapmış. Üstelik Vega'nınkilere göre haki de kullanabiliyor. Övügüyü hak ediyor cidden.

bu gen olayı bu kadar güçlüyse kendi arcında niye bu kadar güçlü bi şey olduğunu çizmedi yazar.bu klasik luffy'nin rakibi çok güçlü dedirtme hikayesi olabilir.

NERDE BU DEVLET! NERDE BU HÜKÜMET! 20 asırlık uzun yolculukları ne zaman tamamlancak sarı maymun ve ak sakallı'nın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık