Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seriyi eskisi kadar sıkı takip etmeyen resimlere bakarak geçen veya son arcta kafası karışmış arkadaşlar için EGGHEAD Arc güç listesi
Bu ve bunun gibi daha fazla içerik için beni takip etmeyi unutmayın :d
Lütfen artık öl katmanı güç anlamında tam olarak neyi ifade ediyor tam anlamadım :oleyo:
(Ayrıca aşk olsun Usopp a lütfen ölsün artık denir mi :hıh:)

Fark etmez. Öyle de olsa sonuç olarak düz g4 Luffy yeterli değil ikisi için de. Aynı seviyede güçlendirme alması gerekiyorsa adamlar da aynı seviyede olur en kötü. Eğer ilerleyen bölümlerde Luffy içten patlamalı ile Seraphimlere hasar verirse böyle olur. Veremezse bakarız. Denemezse bilemeyiz. :D
Benim için bunu doğrulamak için seraphimlere karşı kullanması gerekmiyor çatı Zorodan daha zayıf olan Kınlar sırf ileri seviye silahlanma bildiği için Kaido'yu kesti. Zoro kesemedi ama yine de daha güçlüydü kınlardan. Luffyde g3e ileri seviye silahlanma ekleyince Kaido'ya yeri öptürmüştü.

İleri seviye silahlanma eklenmiş Çatı Zoro - İleri seviye gözlemi olan Luffy hemen hemen aynı kulvardadır.

Lütfen artık öl katmanı güç anlamında tam olarak neyi ifade ediyor tam anlamadım :oleyo:
(Ayrıca aşk olsun Usopp a lütfen ölsün artık denir mi :hıh:)
turkuazdan güçlü açık yeşilden güçsüzler işte. Bir de keşke ölse diyeceğim karakterler üçüde :d ama sen deyince bi düşündüm seride o kadar bile değeri yok ya galiba artık Usoppun.

turkuazdan güçlü açık yeşilden güçsüzler işte. Ama keşke ölse diyeceğim karakterler üçüde :d ama sen deyince bi düşündüm seride o kadar bile değeri yok ya galiba artık Usoppun.
Usopp u çok sevmekle beraber dediğine hak veriyorum. Zaman atlaması sonrasında karakteri illa Elbaf ta parlatacam diye iyice pasifleşitrdi bizim SODA
Nerede güçsüz olmasına rağmen , defalarca dayak yemesine rağmen tayfası için defalarca ayağa kalkıp cesurca savaşan zaman atlaması öncesi Usopp nerede şimdi support niyetine bile uzaktan bir çakıl taşı atmayan , atamayan zaman atlaması sonrası Usopp

Benim için bunu doğrulamak için seraphimlere karşı kullanması gerekmiyor çatı Zorodan daha zayıf olan Kınlar sırf ileri seviye silahlanma bildiği için Kaido'yu kesti. Zoro kesemedi ama yine de daha güçlüydü kınlardan. Luffyde g3e ileri seviye silahlanma ekleyince Kaido'ya yeri öptürmüştü.

İleri seviye silahlanma eklenmiş Çatı Zoro - İleri seviye gözlemi olan Luffy hemen hemen aynı kulvardadır.
Tamam bunlar doğru katılıyorum dediklerine. Ama Luffy ileri seviye silahlanma ile Seraphimlere vurur ve yine hasar veremezse King için fazlasının gerektiğini anlarız. Hasar verirse haklısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık