Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dur bi DRAGON gelsin. Olacak iş değil.
Abi 20 yıldır önemli karakterlerin adam akıllı bir dövüşünü görmedik. Kaido ve Big Mom var bir açık konuşmak gerekirse o karakterleri gücü dışında tınlayan da yok. Adam ilgi çekici karakterlerin bir bokunu göstermeyerek bu zamana kadar geldi. Ben böyle saçma seri görmedim.

E ben de gerek yok diyorum buna yahu Marco diz attı çeneyi yerden topladı. King saldırmak için ateş modunu kapatan birisi hızlanmak için savunmada açık veriyor. Kingi yenmek için kral haki gerekiyora getirme cidden saçma bir muhabbet artık :S illa ateşli halindeyken kesmen şart değil
Kata'nın da illa dikkati dağılır vurursun. Nolacak. :)

Abi 20 yıldır önemli karakterlerin adam akıllı bir dövüşünü görmedik. Kaido ve Big Mom var bir açık konuşmak gerekirse o karakterleri gücü dışında tınlayan da yok. Adam ilgi çekici karakterlerin bir bokunu göstermeyerek bu zamana kadar geldi. Ben böyle saçma seri görmedim.
Eskiden çok dovusmus. Baktı bir sey olmuyor taktiksel moda geçmiş.

Eskiden çok dovusmus. Baktı bir sey olmuyor taktiksel moda geçmiş.
Mevzu tek Dragon değil, bu seri beni bayıyor artık. Lucci geliyor eski karakteri önümüze koyuyor. Zaten işlenmiş bitmiş karakter. Mihawk, Shanks, Dragon, Garp gibi ilgi çekici karakterlerin hiç birinin varlığı yokluğu belli değil. Arada hype kasmak için iki üç panel çizip fanlarını eyliyor. Sabo dövüşüyor off panel geçiyor. Başka seri olsa şimdiye kadar en az 5-10 tane ilgi çekici dövüş yaşanmıştı. Artık bu seriye yorumum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık