Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078: Kaçış Sınırı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 67 45.6%
  • Orta

Kullanılan: 46 31.3%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok çok gereksiz böyleyse odanın yaptığı hani gereksizin gereksizi olur ya, ondan.

Bence Adaya bir ton rütbeli donanma askeri,saturn,kizaru gelecek. Ayrıca cp0 elemanlarına tam olarak güvenmiyorlar şimdi g5 açtı hasbelkader,
seraphimler bertaraf oldu peki ya sonrası. g5'in yan etkileri? Zoronun yorulması? Diğer tayfa üyeleri?
Hangi seçenek mantıklı,hangisi olması gerekli?

Kaido'yu indiren birisinin böyle endişeler duymasını mı umalım? Zoro gömülüyor kaç gündür de, bu adam iki yonkonun ortak saldırısını tankladı. Kaido'ya yaptığı saldırı da BM bile ''dikkat et, kaçın'' dedi. (Yanlış hatırlamıyorsam tabii) Kaido'ya iz bıraktı. Yani bu adamlar hâlen Kaku ve Lucci'den çekince duyduklarını düşünemem ben.

"Elimde istihbarat var" diyen herkes dünyayı yöneten adamlarla konuşabiliyormuş. Bunu öğrenmiş olduk.
Bunlara aradığınız Nika meyvesi bende diye kapalı kutuda para karşılığı hıyar gönderen de olur bu işleyişle. Şaka bir yana istihbaratı veren kendini Vegapunk olarak tanıttıysa ulaşması normaldir ya. Telefon numarası gibi doğrulayıcı bir şey vardır Den Den Mushi'lerde.

"Elimde istihbarat var" diyen herkes dünyayı yöneten adamlarla konuşabiliyormuş. Bunu öğrenmiş olduk. Çağrı merkezini arasan yetkiliye bağlamazlar. "Usame Bin Ladin'in yerini biliyorum" diyorsunuz, sizi Amerika başkanı ile görüştürüyorlar. Hiçbir farkı yok.
Aslında dünyayı yöneten adamın sözcüleriyle görüşüyorsun.

Kaido'yu indiren birisinin böyle endişeler duymasını mı umalım? Zoro gömülüyor kaç gündür de, bu adam iki yonkonun ortak saldırısını tankladı. Kaido'ya yaptığı saldırı da BM bile ''dikkat et, kaçın'' dedi. (Yanlış hatırlamıyorsam tabii) Kaido'ya iz bıraktı. Yani bu adamlar hâlen Kaku ve Lucci'den çekince duyduklarını düşünemem ben.
2 robot çizeceğim diye Zoro ve Luffy'yi düşürdüğü halin ciddiye alınabilir tarafı yok. Samuray yücelteceğim diye Kaido karşısında 9 kın çizmesine benziyor. 2-3 bölüme havaları sönmüştü. Aynısını yakında Seraphimler yaşar diye umuyorum. Sonrasında zaten Kizaru ve Gorosei'ye geçeriz.

2 robot çizeceğim diye Zoro ve Luffy'yi düşürdüğü halin ciddiye alınabilir tarafı yok. Samuray yücelteceğim diye Kaido karşısında 9 kın çizmesine benziyor. 2-3 bölüme havaları sönmüştü. Aynısını yakında Seraphimler yaşar diye umuyorum. Sonrasında zaten Kizaru ve Gorosei'ye geçeriz.
Seraphimlerin hikayeye eklenme amacının hep denizci + dünya hükümeti vs korsanlar dengesini sağlamak olduğunu düşünmüşümdür hep. Malum denizciler ve dünya hükümetini toplasan amiraller ve Im dışında adamakıllı savaş gücü yok. Ama haklısın seraphimler de muhtemelen birkaç bölüm sonra ts sonrası pasifista muamelesi görecekler

Bu arada Seraphimlerin... Schilere göre tek artısı söz dinlemeleri... Sırf bu yüzden geldiler sanırım. Yoksa güç olarak hiç bir mantığı yok. Mihawk tek başına içinden geçer bunların...:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık