Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078: Kaçış Sınırı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 67 45.6%
  • Orta

Kullanılan: 46 31.3%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu evrende Zkk kadar kesin olabilen bir şey yoktu. Çok şaapma o yüzden :/
Akainu şimdiye kadar ki kötüler arasında Karasakalla birlikte Luffy'nin gerçekten kan davası gütmesi için mantıklı sebebi olduğu neredeyse tek adam. Kelle paça verdi artık benim kankam ve ona yamuk yaptıdan öte sebebi var. Bir diğeri de Karasakal zaten ki yeni dünyada ikisinin yeni konumları bir arada anıldı.

Yani Luffy vs Akainu görürüz. Zaten yonkouların lavda ölmesi boşuna değil. Çok güçlü element aman ha demeye getiriyor şimdiden Oda.

Akainu şimdiye kadar ki kötüler arasında Karasakalla birlikte Luffy'nin gerçekten kan davası gütmesi için mantıklı sebebi olduğu neredeyse tek adam. Kelle paça verdi artık benim kankam ve ona yamuk yaptıdan öte sebebi var. Bir diğeri de Karasakal zaten ki yeni dünyada ikisinin yeni konumları bir arada anıldı.

Yani Luffy vs Akainu görürüz. Zaten yonkouların lavda ölmesi boşuna değil. Çok güçlü element aman ha demeye getiriyor şimdiden Oda.
Oda 4Dragon'u yoğurt Sabo'yu hıyar yerine koyup bunlardan ancak cacık olur derse dovusebilir neden olmasın.

Oda 4Dragon'u yoğurt Sabo'yu hıyar yerine koyup bunlardan ancak cacık olur derse dovusebilir neden olmasın.
Olm ben yıllardır söylüyorum Dragon Sabo falam arclarda Luffy diktatör devirirken yardımcı olan devrik iyi krallar neyse o. Arc boss'u İmu ve adamları Ganfall Cobra Kınlar vs de devrimciler. Bunların rolü "abi Imu gitsin yerine kim gelsin? Luffy mi?" sorunsalına cevap olmak.

Yani bu tiplerin öyle çok da çılgın atmasını beklemeyin.

O değil de Bonney sen de ne ağladın kzım ya? Değişik tipte denizciler vardı. Ve gene orta halli bir bölüm daha.

Tamam da, diyelim ki bu ateş bilgisi hiç söylenmeyecek. Luffy hiç açmayacak mı, sonuçta normal saldırıları ile hasar veremedi. Lucci ile ortak olmayı bile göze aldı. Oda'nın KakuxZoro ve LuccixLuffy eşleşmesi çizmek için karakterleri bilerek pasifize ettiğini düşünüyorum.
çok çok gereksiz böyleyse odanın yaptığı hani gereksizin gereksizi olur ya, ondan.

Bence Adaya bir ton rütbeli donanma askeri,saturn,kizaru gelecek. Ayrıca cp0 elemanlarına tam olarak güvenmiyorlar şimdi g5 açtı hasbelkader,
seraphimler bertaraf oldu peki ya sonrası. g5'in yan etkileri? Zoronun yorulması? Diğer tayfa üyeleri?
Hangi seçenek mantıklı,hangisi olması gerekli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık