Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076: Eski Dostlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 69.5%
  • Orta

Kullanılan: 44 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu Oda'yı anlamıyorum. Yav arkadaş madem Law vs Teach ile Kid vs Shanks yapacaksın o zaman bunlara doğru düzgün dövüş çizseydin ya.

Bigmom öldürmeyip bırakıp gidiyor, arkadan önden saldırıp duruyorlar, bitiremiyorlar bomba falan patlıyor ne gerek var. Kafa kafaya kapışsınlar madem sonradan teke tek yonkoularla vs atacaklarsa.

Kid'in yada Law'ın herhangi bir yonkouya karşı şansının olduğuna inanmıyorum beni sarmıyor şuanki dövüşler çünkü öyle bir güç göstermediler bize.

İşin özeti senin çizeceğin manganın ben...
Savaşları 55 gün sürmüş diye bilgi gelir, sen de gaza gelirsin olur biter. Off panelcilik kazanacak. 😌

Kid ilk gördüğümüz andan itibaren kağıda çizilmiş bir grafikten öteye geçemedi. Luffy'i zaten biliyoruz ama Law'un en başından beri kendine has bir tarzı vardı.

Mıknatıs ile teneke toplayan adamı Luffy ve Law'dan üstün görenler sağolsun...

Kid yeteneğini Magneto tarzı kullansa o zaman ciddiye alınırdı, güzel bir haki ile akardı.

Kid yeteneği ile Beckman'ın elindeki silahı almaya çalışırken Beckman'ın gücünden dolayı silahı çekemeyince, kolunu kendi kendine bile koparmış olabilir. Kol kopup silaha gitmiştir falan.
Kid işte bu arc yeteneğini Magneto vari bir şekilde kullanmayı başarırsa ciddi bir yol kat etmiş olacak.

Kid'in vs attığı kişiler Shanks ve tayfası + devler + filo
Law'ın vs attığı kişiler Karasakal ve tayfasının yarısı (Garp'ın destek atma ihtimali de var)
Kid tüm bunlara rağmen Shanks'i yenerse evet Law'da Karasakalı yenmeli.
@BirGaripMami arkadaş yanlış bir şey söylememiş.

Savaşları 55 gün sürmüş diye bilgi gelir, sen de gaza gelirsin olur biter. Off panelcilik kazanacak. 😌
İkisi de kaybeder sonra Nika’ya gelirler hüüü ama biz ortaktık demeye başlarlar çevirip yardım isterler.Nika da halledeceğim der Shanks ile Talk no Jutsu karasakalla da Kötek no Jutsu iş görür ve ikisini de son savaş müttefiği olarak yanına alır.Sonra da oy birliğiyle korsan kral olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık