Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073: Bayan Buckingham Stussy

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 123 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 62 29.7%
  • Kötü

Kullanılan: 24 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    209
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duymamışlar, sayfalar ortada. Duysalar Amiral gönderirlerdi, değil mi? Weevil'ın varlığı ortaya çıkınca adamlar direkt Amiral çağırıyorlar destek için. Ben mangada olmayan bir şeyi söylemiyorum. Mihawk'ı bir amiralin bile yenemeyeceğini düşünseler normal Denizci askerlerini de göndermezlerdi, mantık gayet basit.
Mangada olanı söylüyorsun evet ama olayın sebebini nedense sorgulamıyorsun ?
Düz bakış oluyor bu bence.

Sırf korsan serbestçe denizlerde dolaşıyor diye peşine hemen amiral takmıyorlar.Büyük bir olaya karışması lazım.Weevil olayını denizciler farklı anlattıysa amiral gitmiştir.Fuji de ittifak hareketi için dressrosaya gidiyordu.Yine Kuzan yaptığı eylemleri görünce Dof için amiral göndermelerini söyledi.Öyle amiral her zaman gitmiyor bir olay olması lazım shichi peşine gitmeleri için.Mihawk kötü bir olaya karışsa ona da giderlerdi Aramaki kızıl saçlarla başka sefer dövüşürüm diyor çekinme yok.Fakat rakibe göre değişir.Gidiyor diye kesin kazanacak anlamına gelmez eli boşta dönebilir.

En iyi 12 kılıçtan biri olan Murakumogiri hariç babalığın herhangi bir hazinesi olduğunu düşünmüyorum. Ölünün hatırasına saygısızlık olacak biraz ama boşta yatıyor silah. Denizcilerin yerinde olsam ben de basardım Sfenks Adasını.

Ben şunu ilave etmek istiyorum.Mihawk sahaya inip,ortalığı velveleye veren bir karakter değil. Roger tayfasınada Ufak-tefek rütbeliler gidiyordu,amiraller değil. Hükümet ne şiş yansın ne kebap mottosunu feyz almış olabilir.
Mihawk kendi halinde takılan,wevil ise arıza çıkartan bir karakter. Ayrıca amiral vs mihawk çok ciddi bir kapışma olur. Amirallerin böyle sıkıntılı bir aksiyona zoraki girecekleri düşünülemez şimdilik.

Sırf korsan serbestçe denizlerde dolaşıyor diye peşine hemen amiral takmıyorlar.Büyük bir olaya karışması lazım.Weevil olayını denizciler farklı anlattıysa amiral gitmiştir.Fuji de ittifak hareketi için dressrosaya gidiyordu.Yine Kuzan yaptığı eylemleri görünce Dof için amiral göndermelerini söyledi.Öyle amiral her zaman gitmiyor bir olay olması lazım shichi peşine gitmeleri için.Mihawk kötü bir olaya karışsa ona da giderlerdi Aramaki kızıl saçlarla başka sefer dövüşürüm diyor çekinme yok.Fakat rakibe göre değişir.Gidiyor diye kesin kazanacak anlamına gelmez eli boşta dönebilir.
Zaten amiral bu zorunda kalırsa Beyazsakal ile bile dövüşür.
Mihawkla'da dövüşür,bunlarda problem yok.
Ama Mihawk'a amiral gitmedi,Wevil'a gitti ve buradan güç dengesi kurmak,tek bir ihtimali düşünmek oluyor.Bir çok sebebi olabilir halbuki Mihawk'a amiral gitmemesinin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık