Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070: En Güçlü Varlıklar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 101 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 60 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 47 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy kaido kıyası mı yapacağız yamato lucci mi bi karar ver :D kaido kızı hala ikna etmeye çalışıyor diğerlerine gel birleşelim diyor nerede kaido ciddiyeti? toon force vs'si kaale alınmaz. Kizarunun ışığında güneşlenip,akanın magmasında banyo yapsa ne olacak adam bozuk car. Luffy vs lucci mi yoksa cartoon tanrı nika vs lucci mi?
Vs'leri tuhaf kocaman kafa yapıyor kendini neyle vurcaksın mesela seni lastik yapıyor hasar almaman lazım ama hasar alıyorsun :D nerden tutarsan elinde kalıyor açıklayabilir misin lastik yaptığın adamlara nasıl hasar verebiliyon lastiğinle? Bir kişi gelip açıklasın bakalıım duyalım :at:
Lucci g5 haliyle dövüşmedi.3 tane yumruğa kamyon çarpmışa döndü.Sen dövüşmüş gibi algı yapmaya çalışıyorsun o yüzden yazdım.
Tek yumruk atamamış Lucci.

Luffy kral haki eklememiş ee nasıl hasar vermiş lastiğe lastıkle? Bİr tane cevap veren yok.

peki lucci koka+tekkai basmış mı ? yok

Haydi cevap verin nikacılar öyle atmakla olmuyor :)

Luffy kaido kıyası mı yapacağız yamato lucci mi bi karar ver :D kaido kızı hala ikna etmeye çalışıyor diğerlerine gel birleşelim diyor nerede kaido ciddiyeti? toon force vs'si kaale alınmaz. Kizarunun ışığında güneşlenip,akanın magmasında banyo yapsa ne olacak adam bozuk car. Luffy vs lucci mi yoksa cartoon tanrı nika vs lucci mi?
Vs'leri tuhaf kocaman kafa yapıyor kendini neyle vurcaksın mesela seni lastik yapıyor hasar almaman lazım ama hasar alıyorsun :D nerden tutarsan elinde kalıyor açıklayabilir misin lastik yaptığın adamlara nasıl hasar verebiliyon lastiğinle? Bir kişi gelip açıklasın bakalıım duyalım :at:
where is kaido ciddiyeti ?

Lucci g5 haliyle dövüşmedi.3 tane yumruğa kamyon çarpmışa döndü.Sen dövüşmüş gibi algı yapmaya çalışıyorsun o yüzden yazdım.
Tek yumruk atamamış Lucci.
Nikanın özelliği zaten o kaido ile geçtiği billur seride kimseyle geçilmedi g5 haliyle dövüşmedi hmm xanax yazıyorum kanka sana :D

evet hala bekliyorum. Madem nika kral haki ile vurmadı lastiğe lastikle nasıl zarar verebiliyor? Koka+tekkai basmayan lucciye evet nerde o babayigit kf forumunda aranıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık