Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070: En Güçlü Varlıklar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 101 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 60 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 47 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy kral haki eklememiş ee nasıl hasar vermiş lastiğe lastıkle? Bİr tane cevap veren yok.

peki lucci koka+tekkai basmış mı ? yok

Haydi cevap verin nikacılar öyle atmakla olmuyor :)
Reiz yapma Lucciyi yonkoudan haki kullanılmadı tartışmasının içine soktun. Ben bile Lucciyi senin kadar gömmedim. :D

Trollüne veya değil takıyor sonuçta çünkü karşısındaki rakip çok hızlı.Sentomaru birden tek yedi arkasında belirdi.
O Sentomaru'nun yavaşlığı. Luffy'nin geçen bölüm nasıl sıyrıldığını unuttun mu?
Bu bölümde bile 2 defa Sentomaru'ya saldırmaya çalışmış, Luffy izin vermemiş.

1071. bölümde Luffy'nin yeni gücüne tanık olacakmışız cart curt. Zaten deli saçması bir hal aldı One Piece, tüyü 1071. bölümde Anadolu tat 1071'in reklamını çalarak dikelim.

Nikanın özelliği zaten o kaido ile geçtiği billur seride kimseyle geçilmedi g5 haliyle dövüşmedi hmm xanax yazıyorum kanka sana :D

evet hala bekliyorum. Madem nika kral haki ile vurmadı lastiğe lastikle nasıl zarar verebiliyor? Koka+tekkai basmayan lucciye evet nerde o babayigit kf forumunda aranıyor :D
Kaido ile gerçek bir dövüş oldu ve uzun sürdü.O yüzden Kaido o hale düştü.
Lucci ile dövüş olmadı.3 yumruk yetti.
Bu farkı anladığın zaman tekrar yaz.

Kral hakiyle yapıştırıp geçemiyor işte çok hızlı bir rakip var Nika görmek için gözlük takıyor.İkincisi Lucci kendini zoana kaptırmamış hapistekiler gibi.Lucci ve luffyi meyve ele geçirebilirmiş yani uyandığında.Bu da iradeyi gösteriyor kral hakisi çıksa şaşırtıcı olmaz.
Kral haki kullanıcıları az çok bağımsız ruhlu ve özgürlüğe iyi kötü düşkün tiplerden oluşmakta. Lucci gibi taparcasına kutsallara bağlı birisinde bu gücün çıkması normalde mantıklı sayılmaz ama Oda bu. Yaptım oldu diyor artık. :/ Bir yandan da nam yapmış ünlü birisi. İmkansız diyemem.

Uyanış için kral haki şartı yıllardır dile getirilen bir şey zaten de Lae bozuyor işi. Gerçi sıkıştı mı ona da basar gücü keyfine bakar Oda. Adam raad ellam.

Edit: Gözlük espirisi güldürdü kabul ama çok hızlı olduğu için mecbur uyanış açtı kısmı kadar değil. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık