Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070: En Güçlü Varlıklar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 101 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 60 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 47 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Millennium Wizard @Siyah Ateş

Bir tanesi cevap veremiyor soruma :D
g5 Nika madem kral haki kullanmıyor lastiğe nasıl lastikle zarar verebiliyor biri açıklayamıyor :D

Sen bu adamın bedenini lastik yapıyorsunda az hasar alması gerekmez mi? E o değil Lastiğe lastikle vuruyorsun : D
Ya tmm haki kullansa ne olur. Sizin yonkou dediğiniz adam tek yedi. Gerçi reiz kaidoyoda tek attı. Lucci harbi yonkou olabilir mi yoksa.

O Sentomaru'nun yavaşlığı. Luffy'nin geçen bölüm nasıl sıyrıldığını unuttun mu?
Bu bölümde bile 2 defa Sentomaru'ya saldırmaya çalışmış, Luffy izin vermemiş.
O Luffy’nin çevikliği ki Nika’da bu kat kat arttı.İstediği şekle de girebiliyor boynu su gibi bile sağa sola çeker istese.

Kral haki kullanıcıları az çok bağımsız ruhlu ve özgürlüğe iyi kötü düşkün tiplerden oluşmakta. Lucci gibi taparcasına kutsallara bağlı birisinde bu gücün çıkması normalde mantıklı sayılmaz ama Oda bu. Yaptım oldu diyor artık. :/ Bir yandan da nam yapmış ünlü birisi. İmkansız diyemem.

Uyanış için kral haki şartı yıllardır dile getirilen bir şey zaten de Lae bozuyor işi. Gerçi sıkıştı mı ona da basar gücü keyfine bakar Oda. Adam raad ellam.

Edit: Gözlük espirisi güldürdü kabul ama çok hızlı olduğu için mecbur uyanış açtı kısmı kadar değil. :D
Hızlı diye uyanış açtı demiyorum güçlü diye açmıştır Oda’nın ajandasında.Orada demek istediğim öyle durup bekleyen Kaido gibi alttan üstten base luffynin şu an lucciye kral haki vurmasını beklemeyin.Tüm özellikleri g2-g4 karışımı gibi hızlı,çevik,güçlü ve g4 dezavantajları da yok elbette.

Adam tanrı ne bekliyorsunuz?

Kaido gibi Mama gibi köylülerin seviyesine inip, her seferinde kral haki patlatırken kara yıldırımlarmı atsın.

Hızlı diye uyanış açtı demiyorum güçlü diye açmıştır Oda’nın ajandasında.Orada demek istediğim öyle durup bekleyen Kaido gibi alttan üstten base luffynin şu an lucciye kral haki vurmasını beklemeyin.Tüm özellikleri g2-g4 karışımı gibi hızlı,çevik,güçlü ve g4 dezavantajları da yok elbette.
Hiç isabet ettiremeyen ve ciddi üç beş vuruşla dağılan bir rakip için uyanış açması bana meşhur babun terbiyecisi vanpirin "Tavşan avlamak için tüm gücümü kullanmam koçum." demesini anımsattı niyeyse xd

Bana sorarsan Vegapunk bir şeyler mırıldanırken görsel örneklerle desteklemek için uyanış açtırmış mangaka derdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık