Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069: Her Şeyi Arzuya Borçluyuz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 37.3%
  • Orta

Kullanılan: 56 18.0%
  • Kötü

Kullanılan: 20 6.4%
  • Leş

Kullanılan: 119 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    311
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Lucci ile dalga geçeceğim diye Sentomaru canından oldu. İyice karaktersiz gamsız birine dönüşüyor.
Luffy çok iyi biliyor insanların kolay ölmeyeceğini o yüzden bu kadar gamsız. Dünyanın en güçlü yaratığı 1 tane tanıdığının canını alamadı, Lucci de alamaz galiba diyor. :( Seri, çocuk serisinden farksız oldu o yüzden bu tür şeyleri düşünmek yersiz artık. Bu seri de kılıç, silah vs ne işe yarıyor anlamıyorum artık. Hiç bir caydırıcılığı yok çünkü. Mihawk, sıradan birinin kafasına en güçlü saldırısını yapsa kafa alamaz bu seride. Bir de söz de en güçlü kılıç ustası. Bu seriyi takip etmemizin tek sebebi hikaye sanırım. Ortada zevk alacak hiç bir savaş yok çünkü. Bu Oda efendi tam bir komedi, bu kadar yıl seriyi gizemli silüetlerle ayakta tuttu sanırım başka açıklaması yok.

Luffy çok iyi biliyor insanların kolay ölmeyeceğini o yüzden bu kadar gamsız. Dünyanın en güçlü yaratığı 1 tane tanıdığının canını alamadı, Lucci de alamaz galiba diyor. :( Seri, çocuk serisinden farksız oldu o yüzden bu tür şeyleri düşünmek yersiz artık. Bu seri de kılıç, silah vs ne işe yarıyor anlamıyorum artık. Hiç bir caydırıcılığı yok çünkü. Mihawk, sıradan birinin kafasına en güçlü saldırısını yapsa kafa alamaz bu seride. Bir de söz de en güçlü kılıç ustası. Bu seriyi takip etmemizin tek sebebi hikaye sanırım. Ortada zevk alacak hiç bir savaş yok çünkü. Bu Oda efendi tam bir komedi, bu kadar yıl seriyi gizemli silüetlerle ayakta tuttu sanırım başka açıklaması yok.
manga seinen değil, Gore değil ama bu kadarda çocuksu olmamalı seri. Koca yonkou adam akıllı birilerini öldüremiyor (ana karakteri katmayın,hikaye biter) dediklerinr katılıyorum sadece mihawk bence çok ciddi bir çar,öldürebilir o :) En azından kaido gibi iki kadehe sarhoş olmuyor barzo kaido :D

manga seinen değil, Gore değil ama bu kadarda çocuksu olmamalı seri. Koca yonkou adam akıllı birilerini öldüremiyor (ana karakteri katmayın,hikaye biter) dediklerinr katılıyorum sadece mihawk bence çok ciddi bir çar,öldürebilir o :) En azından kaido gibi iki kadehe sarhoş olmuyor barzo kaido :D
Kaido ve BM'yi de başlarda çok ciddi gibi tanıttı ama sonra işlemeye başlayınca gittikçe çocuksu bir hal aldılar. Seinen bir seri olsa zaten Mihawk gibi birini geçtim sıradan bir kılıç ustası bile kafa alacak konumda olur. Ama işte seri çocuk kitlesine hitap edince Mihawkın o ciddi tavrıda çocuklaşacak gibi geliyor bana artık. Mihawk mesela birini öldürürse ortada 2'ye ayrılmış vücutlar vs olması lazım. Ama bu seride öyle bir şey olmayacağı için en fazla hareketsiz yerde yatar işte. Yani hiç bir zaman Mihawkın gerçekte en güçlü kılıç ustası olduğunu hissedemeyeceğiz. Aynı Kaido'nun en güçlü yaratık olduğunu hissedemediğimiz gibi. Seriyi artık pasif modda izlemeye alsak iyi olacak, bu japonlar serinin sonlarına gelince daha da kötü bölümler çıkarmaya başlıyorlar çünkü. Bu One Piece gibi savaşların olmadığı sadece silüet çizimlerinin olduğu bir seri de daha beter bir hal alacağı için beklentileri sıfır yapmak en iyisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık