Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069: Her Şeyi Arzuya Borçluyuz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 37.3%
  • Orta

Kullanılan: 56 18.0%
  • Kötü

Kullanılan: 20 6.4%
  • Leş

Kullanılan: 119 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    311
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvelerin oluşmasıyla ilgili teori iyiydi. Belki de üzerinde çok düşünmediğim bir konu olduğu için güzel bağlamış gibi geldi..

''Arzular şeytan meyvelerini gerçek kıldı..'' O zaman seri sonunda içinde ki şeytanı uyandıracak iki kişiyi aşağıya bırakıyorum.

Sanji'nin sahip olduğu arzu ile en az 5 tane meyve oluşması gerekiyordu...

Luccynin bu bölümde pert olması lazımdı. Bu adamın g5'e geçmiş yonkounun önünde bir bölüm dayanması seriye hakarettir.
Sorun da tam olarak burada zaten. Luffy bu adama öldürücü bir hamle yapmadı ki! Eğer Luffy bununla uzun süre kapışmış olsa hakkın var ama bildiğin sadece bir tane vurdu onda da kan kusturmuş, onun dışında bir saldırısı yok Luffy'nin.

1. sayfadan bunu yazmışım. sen ne anlatıyorsun? balık gibi atlayan sizsiniz spoya https://korsanfan.com/konu/1069-spoiler-yorumlari.10761/#post-2448674
İlk sayfaya tekrar baktım benle dalga geçmek için sahte spoiler icat etmişsiniz resmen dattebayo falan direk yardırmış. :D Arap hesabı açsanız şaşırmam bu spoiler için. :hhh:Öyle bir algı yarattınız ki bölüm çıktı sanki şimdi de suçu bana atıyor bak patlayan kendisi balık biz olduk.:hhh:
Bir mesajda benden bahsetmişsin diyor... Korkudan sildin mi ne oldu ?
Önceki mesajın kopyası.

İlk sayfaya tekrar baktım benle dalga geçmek için sahte spoiler icat etmişsiniz resmen dattebayo falan direk yardırmış. :D Öyle bir algı yarattınız ki bölüm çıktı sanki şimdi de suçu bana atıyor bak patlayan kendisi balık biz olduk.:hhh:

Önceki mesajın kopya
yav senle lucci = amiral üzerinden diyaloglara girdik biz sadece. @Dattebayo..! ve @II. Invictus dan korkuyorsun bir şey diyemiyorsun bana sarıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık