Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama hiçbirinde 999 bölüm sonra ben lastik adam değilmişim tanrıymışım denmedi sonradan :D
Ne? Ichigo her arc başka bir ırkın kırması çıkıyor, hollow+insan+Quincy+shinigami.
Naruto desen adam seri başı zaten 5/0 başladı seri sonunda mangaka bunu 100/0 yaptı.
Bunlara göre luffy emek çar arkadaş. En azından önce temiz dayak yiyor yetmiyor eğitim alıyor yetmiyor yine dayak yiyor oda yetmedi bak öldü sonunda.

Zoanlar kullanımı en basit meyve.
Tamamda luffynin meyvesi hakkında bunun geçerli olduğunu kanıtlayan herhangi bir durum var mı ? Luffynin meyve ile yumruk atmak bile acayip düzeyde zor iken bu meyve ile uyanış yapıp zoan formunu kullanabilmek basit bir iş gibi görünmüyor nedense bana ki bahsettiğimiz adamlar luffynin hakisi ile yaptıkları sırasında ağzı açık şekilde şaşıran kişilerdi.

Tamamda luffynin meyvesi hakkında bunun geçerli olduğunu kanıtlayan herhangi bir durum var mı ? Luffynin meyve ile yumruk atmak bile acayip düzeyde zor iken bu meyve ile uyanış yapıp zoan formunu kullanabilmek basit bir iş gibi görünmüyor nedense bana ki bahsettiğimiz adamlar luffynin hakisi ile yaptıkları sırasında ağzı açık şekilde şaşıran kişilerdi.
Yumruk atmak niye zor olsun? Çocukken olan sahnelerini söyleme bana o efsaneden ibaret. Momo da adam akıllı meyvesini kullanmıyor, fiziken büyüdü yavas yavaş ustalaşmaya başladı.

seride yüz milyon tane saçmalık varken sence luffy zor derecede mi yumruk atıyor? Luffy'nin yumruk atması değil,karşı tarafın o yumruğu yemesi saçma.

Örnek: Kaidonun geleceği görmeyip hadi yiyem şu yumruğu demesi. Ulan boz formu geç yanına indir kafasına illa sidik yarıştırcaklar. Doffyde böyleydi. Luccide aynı hatayı yaptı ya karakterler salak (değil aslında) yada yazar farklı bir şey oluşturamıyor. Adam düzinelerce saldırı kullanıyor bazuka,mitralyoz,pistol.. Bunlar gerçek anlamda o dedikleri hasarı veriyor ki kendiside diyor bir tabanca gibi benim yumruğum. O kadar çok varyasyon var ki hiç zormuş gibi gelmiyor.

Lastik meyvesinin kullanımı ne kadar zor olabilir law o meyveyi çabuk çözer ama lufffy ope ope nomi'ye kolay alışamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık