Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068: Bir Dehanın Hayali

Bölüm nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 45 37.5%
  • Orta

Kullanılan: 42 35.0%
  • Kötü

Kullanılan: 33 27.5%

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Varlık gösterebilmesi bile bana çok doğru gelmiyor ya.

Sen gidip dünyanın en güçlü varlığı olan Kaido'yu yeneceksin,sonra da hükümetin ajanıyla 1'e 1 vs atacaksın.

Bilmiyorum.İstemem herhalde böyle birşeyi.

Yani bana Lucci'nin varlık bile gösterememesi gerekiyor.İnşallah Oda senin gibi düşünmüyordur.Yoksa Luffy'i @Alpamis bile kurtaramaz.
Bak Luffy Kaido'dan tek yedi, sonra Ryo öğrenip geldi çaktı. Kid, Zoro, Law hepsi şaşırdı. O hakiyi ilk defa gördüler. Şimdi bir katakter bu hakiyi uzun zamandır kullanıp ustalaşmışsa Yamato level olmasını garipsemem. Benimki düşünce, Oda kafasında ne çizecek bilemem.

Luffy şu an kaido seviyesinde değil ki hala. Bozuk bir meyvesi var. Madem ölmek istiyorsun al luffy'i atlayın denize. Bizde kurtuluruz sizde.Yada kafasına geçir deniz taşılı balyozu bak bakalım o kafa daha yukarı bakabiliyor mu ulan hepsini ben mi söyleyeyim oda sende biliyorsun tek taşa luffynin mortu çekeceğini ama kfdeki lütfici lobisi anlamıyor.

Bu arada aklıma gelmişken yazayım. D'ler için Tanrıların doğal düşmanı deniyordu... Luffy'nin Tanrı olması...

Bak Luffy Kaido'dan tek yedi, sonra Ryo öğrenip geldi çaktı. Kid, Zoro, Law hepsi şaşırdı. O hakiyi ilk defa gördüler. Şimdi bir katakter bu hakiyi uzun zamandır kullanıp ustalaşmışsa Yamato level olmasını garipsemem. Benimki düşünce, Oda kafasında ne çizecek bilemem.
Benimki de sadece bir düşünce reis.İlla düşündüklerim çıkacak diye birşey yok.

Hakkaten diğer bölüm seninkiler çıkar, ben yanılırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık