Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068: Bir Dehanın Hayali

Bölüm nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 45 37.5%
  • Orta

Kullanılan: 42 35.0%
  • Kötü

Kullanılan: 33 27.5%

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral haki çıkması önemli değil.Luffy'de de kral haki vardı ama Kaido'dan tek yedi.Önemli olan saldırılarına kral hakiyi ekleyebilmek.Yoksa Luffy'nin,Kaido gibi teklemesi lazım Lucci'yi.
Luffy ryo haki sonrası Kaido'ya zarar verebilmeye başladı illa kral haki kaplamaya gerek yok belli seviyelere karşı varlık göstermek için.

3 kere kaidodan tek yiyen luffy tukaka ama hayret ediyorum yorumlara ya sanırsın yellenerek kesti kaioduyu. Tüm ada vs attırdı ondan sonra nika modunda gel yımrah at dedi şu gözleri biraz açın yahu. Kulaklar mı patladı anlamadım ki.

Luffy ryo haki sonrası Kaido'ya zarar verebilmeye başladı illa kral haki kaplamaya gerek yok belli seviyelere karşı varlık göstermek için.
Luffy,Ryo hakiyi kullanabilmesine karşın Kaido karşılaşmasında kaç kez bayıldı yalnız.

Yani Ryo Haki,Kaido'nun saldırılarına eklediği kral hakisine karşılık çokta fazla iş yapamadı.

Yani Lucci Ryou Haki bilse bile Luffy'nin kral haki + ryou hakili saldırılarına karşılık ne kadar dayanabilir bilmiyorum.

Luffy,Ryo hakiyi kullanabilmesine karşın Kaido karşılaşmasında kaç kez bayıldı yalnız.

Yani Ryo Haki,Kaido'nun saldırılarına eklediği kral hakisine karşılık çokta fazla iş yapamadı.

Yani Lucci Ryou Haki bilse bile Luffy'nin kral haki + ryou hakili saldırılarına karşılık ne kadar dayanabilir bilmiyorum.
bir kere bayıldı sonra kral haki açtı. Onun dışında kondisyonu bitti bi kere.

Lucci kaido eşşeği gibi gel bana vur demez elleriyle savuşturur.
davar gibi adam kaido. Sözde en güçlü canavar tırt çıktı. Gitsin adam öldürsün önce sığır çöp herif.

bir kere bayıldı sonra kral haki açtı. Onun dışında kondisyonu bitti bi kere.
Peki Lucci,Luffy karşısında kral hakiyi açabilecek mi sence?

Yani Luffy kral hakiyi saldırılarına ekleyebilmesine rağmen bayıldı.Açmasaydı bir 20 sefer daha bayılırdı reis.

Lucci de aynı şekilde kral hakiyi ekleyemezse saldırılarına sırf Ryou Haki ile çok fazla dayanamaz Luffy'e.

En azından ben böyle düşünüyorum.

Lucci kaido eşşeği gibi gel bana vur demez elleriyle savuşturur.
davar gibi adam kaido. Sözde en güçlü canavar tırt çıktı. Gitsin adam öldürsün önce sığır çöp herif.
Zaten Luffy herkesi döve döve gidemeyeceğine göre Kaido balonu elbet patlayacak bir yerlerde, elde kürek bekliyoruz gömmek için.

Peki Lucci,Luffy karşısında kral hakiyi açabilecek mi sence?

Yani Luffy kral hakiyi saldırılarına ekleyebilmesine rağmen bayıldı.Açmasaydı bir 20 sefer daha bayılırdı reis.

Lucci de aynı şekilde kral hakiyi ekleyemezse saldırılarına sırf Ryou Haki ile çok fazla dayanamaz Luffy'e.

En azından ben böyle düşünüyorum.
Sen benim anlattığımı anlamıyorsun, ben Lucci Luffy'i yener demedim. Ryo biliyorsa varlık göstermesi mantıklı olur diyorum. Örnek olarak da Kaido'dan tek yiyen Luffy 2 günde Ryo öğrenip Kaido'ya karşı varlık gösterebildi dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık