Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@carpe d. em madem listeye döktün olayı.

Gel sen Ace'nin olaylarını çıkar ben de Luffy'nin, sitede hangi üye en tarafsızsa ona gösterelim hangisi daha çok mallık yapmış. Kim kaybederse 6 ay cezasını alır oturur.

Nerede olduğu tam bilinmiyor anladığım kadarıyla. Luffy bilse gideceğinin sinyalini verdi. İster Alabasta olsun ister MG fark etmez. Bildiğimiz Luffy'nin bunu yapmaması abes olur.
Olay o zaten, Zoro bilinen mekanı önce kendi gider basar :good:

Nerede olduğu bilinmediğinden gitmiyorlar. Tayfa saçma bir öneride bulunmuş tayfanın kaptanı Zoro da oturun lan demiş.

Edit: Liste işini yapan sensin şimdi de yemedi diye yorumladım @carpe d. em

@carpe d. em madem listeye döktün olayı.

Gel sen Ace'nin olaylarını çıkar ben de Luffy'nin, sitede hangi üye en tarafsızsa ona gösterelim hangisi daha çok mallık yapmış. Kim kaybederse 6 ay cezasını alır oturur.

Olay o zaten, Zoro bilinen mekanı önce kendi gider basar :good:

Nerede olduğu bilinmediğinden gitmiyorlar. Tayfa saçma bir öneride bulunmuş tayfanın kaptanı Zoro da oturun lan demiş.

Edit: Liste işini yapan sensin şimdi de yemedi diye yorumladım @carpe d. em
Luffy 1060 bölümdür okuyon. Bakalım toplasan 10 bölüm okuduğun Ace gibi bir şeyleri var mı.:)

Luffy 1060 bölümdür okuyon. Bakalım toplasan 10 bölüm okuduğun Ace gibi bir şeyleri var mı.:)
İşinize gelince bu kadar bu kadar aksiyona girdi, şunları şunları başardı diyorsunuz.

Hiç, biz bunu 1060 sayıdır okuyoruz diğerlerine haksızlık olur dediğinizi görmedim.

Luffy'ciler hafiflemiş denk bir mücadele olmuyor @II. Invictus gel bakalım şöyle xD

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık