Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@carpe d. em madem listeye döktün olayı.

Gel sen Ace'nin olaylarını çıkar ben de Luffy'nin, sitede hangi üye en tarafsızsa ona gösterelim hangisi daha çok mallık yapmış. Kim kaybederse 6 ay cezasını alır oturur.

Olay o zaten, Zoro bilinen mekanı önce kendi gider basar :good:

Nerede olduğu bilinmediğinden gitmiyorlar. Tayfa saçma bir öneride bulunmuş tayfanın kaptanı Zoro da oturun lan demiş.

Edit: Liste işini yapan sensin şimdi de yemedi diye yorumladım @carpe d. em
Çok komik lan :hhh:

Sana nazar değecek diye çok korkuyorum. Maşallah sübhanallah müthiş bir çarsın
Çölde bir vaha mı, yoksa tanımak istiyorum yiğidim tadında mı bu yaklaşımın?

1. yoruma kalıyor.
2. Buggy de olmuştu.
3. Smoker'ı dahil ediyorum dövüşe. Tabii Law teke tek alırdı yine, ben yalnız olmadığını söylüyorum.
1. Şimdilik öyle. Ama sonuç olarak hükümetin Law'ı tanıtma şekli. Ve büyük bir şey belli ki. Olayın içinde Rocks korsanından Wang var.
2-Buggy, MF olaylarından ve Shanks ilişkisinden sebep teklif gitmişti diye hatırlıyorum. Yani Law içinde manidar bir sebep olmalı.
3-Tabi ama Law her hamle yapmak istediğinde kalbi sıkıldı. Bunu geçtim bir ekleme yapmıştım. Doğru replik olması için baktım. Ceaser " Benden daha güçlüsün, burada kalmak istiyorsan konumunu zayıflatmalısın." diye anlaşma sunuyor. Yani CC'yi hiçbir şey yapmadan yenmiş oluyor.

Edit: Ace, Luffy korsan olmadan önce Yamato ile konuşurken Kid, Law ve Cavendish'in ortalığı kasıp kavurduğunu da söylemişti. Yani ortalığı kasıp kavuracak kadar tek başına bir şeyler de yapmış bu adam.

Ve yine ayrıca canon olarak söylenilen hikayesinde daha meyvesine öyle hakim değilken çocuk hali ile azılı suçlu bilinen Arthur Bacca'yı yeniyor. Demek istediğim senin söylediğinin aksine tek başına yaptıkları var.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık