Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bb İd'ye girecek dedik girmedi, Mihawk girecek dedik girmedi. Şimdi sıra Weevil'da. Kişiler farklı olsa da İd'ye girme düşüncesi sabit. Biri mutlaka o İd'ye girip pembenin en karizma halı Flamingo'muzu çıkaracak arkadaş :at:
Bende çok isterim Doflamingo'nun Impel Down'da tıkılı kalmayıp aktif şekilde One Piece'te olmasını da Doflamingo'nun serbest kalması hikaye için bir anlam taşımalı.Yani Dof'un çıkması One Piece'te yeni bir kurgu meydana getirmeli.

Keşke Vegapunk ve Doflamingo yapay şeytan meyvesi konusunda birlikte çalışsalar da seride yepyeni bir soluk olsa.

Ona strateji derler. Law deldi ama demekki tek zeki o degil. Law delmeseydi bile gücü g4'e yetmiyor ancak süre belki yetmezdi ve alabilirdi. Tabiki ödül croco'dan fazla olmalı.

luffy 3 milyar, canı sıkılsa bile alır dof'u şuan ama 4-5 diyosun. Zoro ve sanji'yi dahi geçebilecegini sanmiyorum artık. O kadar büyük degil yani. Hele elbaf sonu. O zaman belkide usop+nami vs. dof bile konusabiliriz :)
Şimdide zorlanır Dof amiral gücündeydi çıkınca Yonko olacak adam Dof Luffy'nin o kocaman uyduruk saldırısından kurtulabilecek bir karekterde Odanın batırması illa bi kocaman yumruk atacak rakibide onu durduracam deyip inecek halbuki sıyrılsa tek atacakda işde zaten adil bir savaş değildi o birde ödüller böyle kalmaz artık Luffy'nin olduğu her ortam artar yükselir ödüllerde yükselir son olarak Usoppla nami çöpünü Dofla karşılaştırmanı yakışdıramadım sana bunlar Lufy olmasa 5 milyon bile edmiyecek karekterler çöpler.

Bende çok isterim Doflamingo'nun Impel Down'da tıkılı kalmayıp aktif şekilde One Piece'te olmasını da Doflamingo'nun serbest kalması hikaye için bir anlam taşımalı.Yani Dof'un çıkması One Piece'te yeni bir kurgu meydana getirmeli.

Keşke Vegapunk ve Doflamingo yapay şeytan meyvesi konusunda birlikte çalışsalar da seride yepyeni bir soluk olsa.
Doflamingo bizimkilere kutsal ejderlerin sırrı hakkında yardımcı olabilir. Belki faydalı bir bilgidir.

Hahahah hala kendi hikayeni yazıp çaycı falan diyorsun. Gerçeklerden bahset, Dof'u adam yerine koymamış kimse. Tsuru bile ''Uslu bir çocuk ol'' diyor Dof elinde ki adamları anında bırakıyor. ''Yonkou olucam diyemiyor'' diyorsun adamın bu zamana kadar ''Ben Yonkou olucam'' dediğini duydun mu? Adamın hayalinin bile KK olmak olduğunu kapak hikayesinde gördük biz onu bile söylemedi daha kendisi. Diğer tarafta Mihawk'ın dediği şey ortada ''Seni bilmem ama ben Yonkou olmak ile ilgilenmiyorum'' yani adam sadece kendisi için bir şeyi söylemiyor. Öyle olsa bile fark eden bir şey olmayacak, adam kendi için yorum yapmış olacak sonuçta...
Croco utangaç diyorsun yani, bu da geçmişiyle ilgili çıkacak desene :)

Crocodile tek yemiş diye yorumladım.
Croco tek yese gif atmazlar ya, haber değeri yok çünkü. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık