Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof ''Kaido'' adını duyunca altına pisleyen adam. Tsuru'nun gemiyi görünce tırsıp tüm tayfasıyla beraber kaçan adamı gidip de WB'ye meydan okumuş biriyle kıyaslıyorlar...
Bak Crocodile yenilse de geçmişte zirveye oynamış adam, son hedefe ''Çağız zirvesinde'' denilen adama kadar gitmiş. Dof ise uşak olmayı tercih etmiş, fanları da hala ''Dof tam bir Yonkou ortağıydı, farklıydı'' diye hikayelerde...
Dof Lufy'nin tek başına yenemediği tek karekterdir hile hurdayla aldı Kaidoyu yendi saymıyorum zaten Crocoyu severimde Dof yeni dünyadayken Croco cennet bölgesindeydi Dofun ne kadar büyük olduğu burdan belli zaten çıkınca en az 4 5 milyar ödül alacakdır.

Dof Lufy'nin tek başına yenemediği tek karekterdir hile hurdayla aldı Kaidoyu yendi saymıyorum zaten Crocoyu severimde Dof yeni dünyadayken Croco cennet bölgesindeydi Dofun ne kadar büyük olduğu burdan belli zaten çıkınca en az 4 5 milyar ödül alacakdır.
Dofilamingo icraat
-Eski kutsal ejder/WGye ihanet
-Yonko'nun 4.adamlığı
-Kral haki
-Meyve uyanışı
-Yer altında iş yapma ve silah kaçakçılığı
-Luffye yenilmek
-Eski shicilik
Böyle bir adam hapisten kaçarsa 2.5-3.5 milyar arası almalı.
Crocodile'ın bile 1.9milyar aldığı yerde bunun altı rezillik olur.

Dofilamingo icraat
-Eski kutsal ejder/WGye ihanet
-Yonko'nun 4.adamlığı
-Kral haki
-Meyve uyanışı
-Yer altında iş yapma ve silah kaçakçılığı
-Luffye yenilmek
-Eski shicilik
Böyle bir adam hapisten kaçarsa 2.5-3.5 milyar arası almalı.
Crocodile'ın bile 1.9milyar aldığı yerde bunun altı rezillik olur.
Dof kaçana kadar ödüller havada uçar Lufy 6 7 10 arası olur Oda ilk başda ödülleri düşük gösterdi 1 milyarlık adamları şöyle böyle tanıttı şimdi yeni dünyanın en düşük ödülü 1 milyar gibi davranıyo ödüller çok uçuk artacakdır.

Kurdu diyorsun ama adam çaycılık yapıyor, ona ne diyeceksin ? :) Kurduğu oluşumdaki en az ödül kendisinin + Mihawk ne dese tamam abi diyor, Mihawk ben Yonko olmak istemiyorum, Buggy olsun diyor, Croco tamam abi diyor, sen istemiyorsan o zaman ben Yonko olacam diyemiyor. :) Croconun OP evreninde hiçbir ağırlığı yok, kimse umursamıyor, bak Dof'a adamı hapse attılar hala öldürmeye çalışıyorlar, hücreye koyuyorlar ki başına iş gelmesin. İçerden bir cümle söylese dünya yıkılacak. Dof'un dilinden dökülen bir sözcük > Croco :)
Hahahah hala kendi hikayeni yazıp çaycı falan diyorsun. Gerçeklerden bahset, Dof'u adam yerine koymamış kimse. Tsuru bile ''Uslu bir çocuk ol'' diyor Dof elinde ki adamları anında bırakıyor. ''Yonkou olucam diyemiyor'' diyorsun adamın bu zamana kadar ''Ben Yonkou olucam'' dediğini duydun mu? Adamın hayalinin bile KK olmak olduğunu kapak hikayesinde gördük biz onu bile söylemedi daha kendisi. Diğer tarafta Mihawk'ın dediği şey ortada ''Seni bilmem ama ben Yonkou olmak ile ilgilenmiyorum'' yani adam sadece kendisi için bir şeyi söylemiyor. Öyle olsa bile fark eden bir şey olmayacak, adam kendi için yorum yapmış olacak sonuçta...

Diğer tarafta Dof'a bakalım. Şu kadar zamandır NW de diye övdüğünüz adam sadece yer altından Dof'a malzeme taşımış bunca zaman. Croc ise ''Gizlenen örgütler'' denilen kişilerle bile iletişim sağlamış, para alıyor onlardan. Şu noktada Yonkou oluşumunun 2 liderinden biri konumunda, hatta troll falan ama ''Yonkou'' diye adlandırılan kişi onun emrinde çalışıyor, sen ise hala ''Ödül'' faşan diyorsun. Bu karakterin bildiğimiz önce ki tek ödülü 81 M ve ek olarak yaptığı çoğu şeyi başka karakter üzerine yıkmışlar...

Senin Dofcu olarak bunları anlamak istememen normal... :D

Yahu hala ''Dof Yeni Dünyada Croc GL de'' muhabbeti mi yapıyorsun son olaylar sonrası. Bu dediğin çöp korsanlar için geçerli. Croc dediğimiz karakter 2 yıl öncesi bile Yeni Dünya için ''Eskiden eğlenceli bulduğum Yeni Dünya'' diye bahsediyordu. Şuan görüyoruz ki bu söylemi hiç de boş değilmiş...

Dof dediğimiz kişi ise bir Yonkou hizmetkarı olmak dışında gösterdiği bir şey yok. Yer altı olayları falan diyorsun, onun olayından bile Croc'un bile parmağı var şuan. Yani bu işler çok zormuş falan gibi anlatıyorsun, oysa bunlar bu tip korsanlar için normal şeyler. Önemli olan tek başına ne yaptığın, Croc'un anında bir fb'siyle Buggy ve 2 yıllık dönemde oluşan birliğini emirne aldığını ve Mihawk'ı anında yanına çektiğini gördük. Dof dediğimiz adam bu tip bir şey yapmış mı nu zamana kadar? Onun MF de gelip ''Ortak olalım mı?'' dediği kişi Crocodile idi ve o da ''Kendini benimle aynı seviyede görme'' deyip Dof'u başından kovuyordu...

Dof çıkacak mı bu bile belli değil ama sen ''4-5 Milyar ödül alacaktır'' falan diyorsun. :D
Dof Kaido'nun hizmetkarı idi. Seri sonu falan da çıkarsa bir ihtimal bu sefer de Kutsal Ejder hizmetkarı falan olur...

Ona strateji derler. Law deldi ama demekki tek zeki o degil. Law delmeseydi bile gücü g4'e yetmiyor ancak süre belki yetmezdi ve alabilirdi. Tabiki ödül croco'dan fazla olmalı.

luffy 3 milyar, canı sıkılsa bile alır dof'u şuan ama 4-5 diyosun. Zoro ve sanji'yi dahi geçebilecegini sanmiyorum artık. O kadar büyük degil yani. Hele elbaf sonu. O zaman belkide usop+nami vs. dof bile konusabiliriz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık