Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir full reverse marineford görür müyüz acaba? Akainu'nun, düşmanın eline koz verdiği için Coby'i öldürmeye gittiği. Karasakallar, ellerindeki rehineyi canlı tutmaya çalışıyorlar falan.

Gözlerinden lazer fışkırtan robot var ama en ufak bir hava gücü ya da ona dair bir bilgi dahi yok. Sal on tane zeplini, hava bombardımanı ile ortada ada mada kalmaz. Mis gibi... Ama yok Oda beyin mecha fetişi her şeyin ötesinde.
Bu Vegapunk ya aksiyon meraklısı yada robot fetişi olduğu için robot yapıyor insan bunları yapana kadar atom bonbasını falan bulurdu

Çıkan robotlardan sonra seriden beklenilen. Oda'da eksik kalmaz. :oleyo2:
Allah nasip etmesin burda kalmış 3yıl adam hızlı geçmek için Kaido'nun tayfaya ne olduğunu bile açıklamadı bide bunlarla uğraşamayız

Bu Vegapunk ya aksiyon meraklısı yada robot fetişi olduğu için robot yapıyor insan bunları yapana kadar atom bonbasını falan bulurdu
Adam op den sonra robot serisi falan çıkaracağım demişti vakti zamanında. Baktı op yi bitiremiyor, ben de mechayı op ye dahil ederim dedi sanırım. Bu saçmalığın başka açıklaması olamaz çünkü. Vegapunk bu robot işlerine bu kadar kafa yoracağına şimdiye kadar seriyi bitirecek buluşlara imza atmıştı da işte. Bir tane capon un ıslak rüyalarını okuyoruz bildiğin. Sinirlendim bak..

Adam op den sonra robot serisi falan çıkaracağım demişti vakti zamanında. Baktı op yi bitiremiyor, ben de mechayı op ye dahil ederim dedi sanırım. Bu saçmalığın başka açıklaması olamaz çünkü. Vegapunk bu robot işlerine bu kadar kafa yoracağına şimdiye kadar seriyi bitirecek buluşlara imza atmıştı da işte. Bir tane capon un ıslak rüyalarını okuyoruz bildiğin. Sinirlendim bak..
Bide robotları çocuk yapmak ayrı bir fantezi

Fena değil. Coby neden kaçırıldı ? Saçma sapan Coby draması ile oyalanacağız gibi. Şu elemana p-up verseler keşke

Bir aralar Karasakal haki kullanamıyor o yüzden meyve üzerinden işlenecek bütün gücü diye bir muhabbet vardı, bu bölümle o da tamamen rafa kalktı gibi ki zaten düşününce saçmaydı sonuçta meyve yemeden önce bile Shanks'ın dikkatini çekmiş bir adamdı kendisi.

Meyvesi için Luffy'e anlaşmada sunabilir Teach.
Şöyle bir teori vardı.Karasakal'ın 3 şeytan meyvesi türünün de en güçlü meyvelerini kendisinde toplayacak diye.

Yani Karasakal 2 tanesine sahip olduğuna göre birtek zoan türünün en güçlü meyvesi olan Luffy'nin Nika meyvesi kaldı.

Bunun içinse Coby önemli bir koz oldu maalesef Karasakal'a.

Böyle birşey olursa 25 yıllık serinin ana karakterinin gücü baş düşmana geçmiş olacak.

Okumam valla seriyi.O an bırakırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık