Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne oldu lider croc çaycı Mihawk'tı hani ne bu dönüş:hhh: Baktın ki Mihawk gömme yemiyor şimdi de yamamaya başladın 1 günde u dönüşü yapıp :hhh: Wb Buggy'i ne kadar ortak gördüyse o kadardır. Adam yonkouluğu bile takmıyor 15 yaşında veledin dümdüz ettiği adamı kendine denk görsün. Mihawk'ın rivalı Shanks ve o da kral hakiyle amiral irkiten adam. Croc bir damla suyu görünce beti benzi atıyor :hhh:
Hahahah ne olmuş? Organizayonu kuran Crocmuş işte o olayı bile kıvırmaya çalıştınız lan. :D
Hala U dönüşü diyor. :S

Hahahaha aynen WB Buggy'i ne kadar ortak gördüyse o kadardır. Beraber denize açılıp planda yaptılar değil mi WB ve Buggy... :hhh:
Sana bir şey diyeyim mi bana diyorsunuz ama bomba gibi siz patladınız Croc konusunda, istediğin kadar kıvır ama bu bir gerçek.;)
Yazdıklarının çoğu yine kendi hikayen ama işte, Mihawkcı olmana veriyoruz bunları... :D

Croc hakkında kötü yorum yapınca patlamış mı oluyorsun? Patlamanın ne demek olduğunu bildiğine emin misin :D Bir iddiada bulunup tutmayınca patlamış oluyorsun vehhabi no mi sevici arkadaşım
Yooo yazdığın yorumlarla patlamış oluyorsun, kötü yorum yaparsın ama seviye muhabbetinden yorum yapıp eleştirince iş farklı noktaya gider.
Şurada senin yaptığın gibi... :D

Karıncaların bile kralı olamamış eziğin tekidir. Yeni Dünya'da tokadı yedikten sonra, kendi gücüyle bir yerlere gelemeyeceğini anlayınca antik silah kovalamış, hatta ve hatta Doflamingo'nun Yeni Dünya'da yaptığını Grad Line'da becerememiş gölgelerden hareket etmiş, üstüne 30 milyonluk, 2 aylık çaylak bir korsandan eşşek sudan gelinceye kadar dayak yemiştir. Bizim tayfada bu eziği yenemeyecek adam yok.
Geçmiş dönemlerde bile ''Bizim tayfada bu eziği yenemeyecek kimse yok'' diye hikaye anlatıp bugün hala da laf yapmaya kalkabiliyorsun ya... :D

''Brannew: “Buggy the Genius Jester”!!
Adding on to what was previously mentioned…and most importantly…is his power that made those two obey him..!!
Brannew: 3.1 billion and 89 million berries!!
''

Çevirisi: Buggy ''GÜCÜ'' ile Mihawk ve Croco'yu emri altına aldı diyor :hhh:

Yani Buggy > Mihawk ve Crocodile diyor ve Buggy bu sebepten Yonko oldu ve 3 milyar aldı diyor, ancak Buggy'nin ödülü yine de Mihawk'tan düşük, demek ki ödülle gaza gelmemek lazımmış.
Şuan işine geldiğini düşündüğün üç beş kelimenin peşine takılmışsın burada da kişisel gücünden bahsetmiyorlar. Adamın Mihawk'tan güçlü olduğunu düşünseler yonkou olmuş ayrıca artı organizasyonda lider neden daha düşük ödül versinler.

Mihawk olayında tartışmak anlamsız ama zamanla bu hikayede daha küçük kelimeler bulacaksın. Gittikçe bulduğun kelimeler küşülecek xD

Hahahah ne olmuş? Organizayonu kuran Crocmuş işte o olayı bile kıvırmaya çalıştınız lan. :D
Hala U dönüşü diyor. :S

Hahahaha aynen WB Buggy'i ne kadar ortak gördüyse o kadardır. Beraber denize açılıp planda yaptılar değil mi WB ve Buggy... :hhh:
Sana bir şey diyeyim mi bana diyorsunuz ama bomba gibi siz patladınız Croc konusunda, istediğin kadar kıvır ama bu bir gerçek.;)
Yazdıklarının çoğu yine kendi hikayen ama işte, Mihawkcı olmana veriyoruz bunları... :D

Yooo yazdığın yorumlarla patlamış oluyorsun, kötü yorum yaparsın ama seviye muhabbetinden yorum yapıp eleştirince iş farklı noktaya gider.
Şurada senin yaptığın gibi... :D

Geçmiş dönemlerde bile ''Bizim tayfada bu eziği yenemeyecek kimse yok'' diye hikaye anlatıp bugün hala da laf yapmaya kalkabiliyorsun ya... :D
Zoro bunu tokat manyağı eder diyordum, hala eder diyorum. Değişen bir şey yok.

Şuan işine geldiğini düşündüğün üç beş kelimenin peşine takılmışsın burada da kişisel gücünden bahsetmiyorlar. Adamın Mihawk'tan güçlü olduğunu düşünseler yonkou olmuş ayrıca artı organizasyonda lider neden daha düşük ödül versinler.

Mihawk olayında tartışmak anlamsız ama zamanla bu hikayede daha küçük kelimeler bulacaksın. Gittikçe bulduğun kelimeler küşülecek xD
King : 1.3 milyar
King'i yenen Zoro : 1.1 milyar

Mihawk: 3.5 milyar
Mihawk'tan güçlü olduğu söylenen adam: 3.1 milyar

Anladın? :hhh:

Ödülle güç çıkarımı yapanlar patladı. :good:

Usta Mihawk > WB diyebilir miyiz ?
Jozu araya girmese ihtiyarı ikiye bölecekti Mihawk, arada çok güç farkı var. İhtiyarın bir gözü sürekli Mihawk'ı takip ediyordu, dikkat ettiysen hiç denk gelmemeye çalıştı Mihawk'la gitti Akainuyla falan kapıştı. :)

Gerçek isim konusundan dem vurup King'in sadece Kaido tarafından verilmiş bir isim olduğunu bilmemen patlattı.
King = Lakap aynı Crocodile gibi
Alber isim, Croco'nun ismi belli değil. Neresini anlamadın. :)

Ben Usopp, Çoppar, Nami Croco'yu alır mı dedim? Sanji karaktersizine zaten demem dilim varmaz, bulup göstereceksin, öyle varsayım yapıp böyle demişsindir deyip patladın demek yok Vehhabi bey
Yahu yazdığın şey ortada ''Tüm tayfa'' tek tek yazman mı gerekiyordu? Pardon özür dilerim tüm tayfa içinde saydığın kişiler yok... :S
Yani varsayım değil senin yazdığın yorumu attım anlayana, ama işte... :D

Yahu yazdığın şey ortada ''Tüm tayfa'' tek tek yazman mı gerekiyordu? Pardon özür dilerim tüm tayfa içinde saydığın kişiler yok... :S
Yani varsayım değil senin yazdığın yorumu attım anlayana, ama işte... :D
Croco'yu yoksa Zoro'ya yediriyor musun? Croco'nun beklenen ve görününden çok farklı geleceği herkes tarafından kabul, şamatayı geçelim bana gerçek seviyesini yaz yahu. Sağ kollardan üstün mü? Kata'yı jelibon gibi çiğner mi? Fuji ile denk mi kapışır? Ciddi fikrini soruyorum, sadece öğrenmek için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık