Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB'nin Yonko olması için Marco, Jozu, Vista, Ace, Thatch, BB, Cruel, İzo, 40-50 tane müttefik, bağlı adalar gerekiyor.
BM'nin Yonko olması için Katakuri, Cracker, Pero, Smooty, Oven, Daifuku 80-100 tane çocuk, bağlı adalar gerekiyor.
Shanks Yonko olmak için tüm dünyayı gezip yanına en yetenekli savaşcıları topluyor.
Kaido'nun Yonko olması için 3 As, 6 Uçan altılı, smile, Doflamingo, CC, kucak dansçısı Oden gerekiyor.

Buggy'nin Yonko olması için ise Mihawk'la çekilmiş bir selfi yetiyor be, Allah'ın Aslanı mısın be adam, auuuuuuuvvvvv :)
Usta Mihawk > WB diyebilir miyiz ?

Croco'nun bu kadar konuşulmasına şaşırıyorum ya, Katakuri ile birlikte vasıfsızlık konusunda yarışan bir adam sayfalarca konuşulmamalı. Daha adamın adı ortada yok la, lakapla geziyor. King'in bile adı ırkı var bu mendeburun yok. Müsait bir arkadaş Croco'nun Gerçek Adı diye konu açsa da tartışsak benim isim tahminlerim; Kumral veya Kumsal çıkacağı yönünde ama Hüseyin çıksa da şaşırmam artık. :)
Gerçek isim konusundan dem vurup King'in sadece Kaido tarafından verilmiş bir isim olduğunu bilmemen patlattı.

WB'nin Yonko olması için Marco, Jozu, Vista, Ace, Thatch, BB, Cruel, İzo, 40-50 tane müttefik, bağlı adalar gerekiyor.
BM'nin Yonko olması için Katakuri, Cracker, Pero, Smooty, Oven, Daifuku 80-100 tane çocuk, bağlı adalar gerekiyor.
Shanks Yonko olmak için tüm dünyayı gezip yanına en yetenekli savaşcıları topluyor.
Kaido'nun Yonko olması için 3 As, 6 Uçan altılı, smile, Doflamingo, CC, kucak dansçısı Oden gerekiyor.

Buggy'nin Yonko olması için ise Mihawk'la çekilmiş bir selfi yetiyor be, Allah'ın Aslanı mısın be adam, auuuuuuuvvvvv :)
Karasakal, Marco'dan güçlü olduğunu kanıtlıyor, İmparator.

Luffy, Katakuri'den güçlü olduğunu kanıtlıyor, Beşinci İmparator.

Buggy, Mihawk'tan güçlü olduğunu kanıtlıyor, İmparator.

Büyük patladınız Mihawk tayfa :hhh:

Olum ben söylüyorum zaten beklentimin üstünde gelecek diye. Fakat sizin beklentiniz çok fazla, olay da burada bitiyor zaten.
Croc konusunda da tüm forum patladı. Jinbe tayfa üyesi canım benim, Mihawk ve Croc ortak. Hani hikayeyi yazacaksın benzer bir örnek bulmaya çalışsaydın bari.
Dinleme falan da yok ortada, fikir veriyor Mihawk, Croc'un da kafasına yatıyor durum. Çünkü adamlar zaten önceden ne yapacaklarını konuşmuşlar, bu konuda da Buggy kullanılacak işte. Sen olayların hikayesini anlatmayı sevdiğin için başladın yine... :d
Ne oldu lider croc çaycı Mihawk'tı hani ne bu dönüş:hhh: Baktın ki Mihawk gömme yemiyor şimdi de yamamaya başladın 1 günde u dönüşü yapıp :hhh: Wb Buggy'i ne kadar ortak gördüyse o kadardır. Adam yonkouluğu bile takmıyor 15 yaşında veledin dümdüz ettiği adamı kendine denk görsün. Mihawk'ın rivalı Shanks ve o da kral hakiyle amiral irkiten adam. Croc bir damla suyu görünce beti benzi atıyor :hhh:

Orada bile yanlış yorumladığınızı söylemiştim durumu ama yine hikaye yazdınız. Yahu Croc konusunda ne kadar kötü yorumun var gördüğüm, hala nerede patlamışız diyorsun. :D
Kimlere kimlere yediriyordun, hala ''MF Luffy'' diyorsun bir şey dememe gerek bile kalmıyor şu yorum sonrası bile. O kadar dedik Luffy'i anca 5. seviyeye atmışlar, Croc 6. seviye suçlusu boşa değil. Sengoku o beklentiye boşa girmez diye ama siz yine işinize gelen yeri alıp yazdınız...

Şimdi de ''Sahne görmedik'' diyorsun. :S
Zamanı gelince de sahneyi görüp ne yazacaksın merak ediyorum... :D
Görmeye gerek bile kalmadı ama sen böyle mutlu oluyorsan ol. :S
Croc hakkında kötü yorum yapınca patlamış mı oluyorsun? Patlamanın ne demek olduğunu bildiğine emin misin :D Bir iddiada bulunup tutmayınca patlamış oluyorsun vehhabi no mi sevici arkadaşım

Mihawk'tan güçlü demiyor ki kimse Buggy için. Sen yine yanlış yorumlamışsın anlaşılan.
''Brannew: “Buggy the Genius Jester”!!
Adding on to what was previously mentioned…and most importantly…is his power that made those two obey him..!!
Brannew: 3.1 billion and 89 million berries!!
''

Çevirisi: Buggy ''GÜCÜ'' ile Mihawk ve Croco'yu emri altına aldı diyor :hhh:

Yani Buggy > Mihawk ve Crocodile diyor ve Buggy bu sebepten Yonko oldu ve 3 milyar aldı diyor, ancak Buggy'nin ödülü yine de Mihawk'tan düşük, demek ki ödülle gaza gelmemek lazımmış.

''Sır'' dediğiniz konuda bile patlayacaksınız hazır olun. Forum alıştı zaten... ;)

Olum arada ki farkı anlamamak için neden ısrar ediyorsun? Dof kendi dengi olarak görüyor bu net, Croc ise reddediyor.
Yani Dof dengi görüyorken Croc görmüyor kabul etmiyor. Sen hala bunu anlamayıp ''İşine gelince'' diyorsun. İşime gelince değil ortada olan mangada geçmiş bir olay bu, ister kabul et ister etme ama olay bundan ibaret.
Ya sen ne duruyon kola getir bana başkanına hemen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık