Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Croco'yu yoksa Zoro'ya yediriyor musun? Croco'nun beklenen ve görününden çok farklı geleceği herkes tarafından kabul, şamatayı geçelim bana gerçek seviyesini yaz yahu. Sağ kollardan üstün mü? Kata'yı jelibon gibi çiğner mi? Fuji ile denk mi kapışır? Ciddi fikrini soruyorum, sadece öğrenmek için.
Hayır adamın dediğine karşı söylüyorum, geçmişte ''Tüm tayfa alır'' diyorken şimdi ''Zoro'' diyor. Croc görününce başka bir şey bulmaya başlar, en kötü Alabasta zamanlarına döner bir şeyler bulmak için onu demeye çalıştım. ;)

Sağ kol üstüdür her türlü. OP meyve kullanımı gösterecektir Logia konusunda, o yüzden çok daha fazlasını da gösterebilir seviye olarak.
Uyanıştan bahsediyordu o zaten garanti diyebileceğimiz bir şey artık. Logiaların neden diğer meyvelerden daha değerli olacağını bile görebiliriz tekrardan.
O yüzden zaten harekete geçtiler yakında olaylarının haberleri gelir ya da gösterilir.

Bana Sanji savundurtacaksın 3 gün uyuyamayacağım bak, yapma kumcum
İster savun ister savunma, Croc seni bile Sanjici yapacak demek. Bu kadar mı gocundurdu? :ehe:

Dediğin şey ortada yani, eski yorumların hep bu tarz, karakter hakkında yanıldın işte kabul et geç.
Tüm tayfaya kadar eziklemeye çalışmışsın adamı alakasızca, şimdi de ''Zoro'' diyorsun, göreceğimiz zaman Alabasta'ya bile geri dönüş yapma ihtimalin var eleştiri yapmak için tekrardan... :D

Croco'nun kendisi bile ''Cross Guild is supposed to be an organization founded by me and Mihawk.'' diyor. Sen hâlâ olayı tamamen Croco'ya yüklüyorsun.
Ön planda bu ikili var çünkü ne var bunda anlaşılmayacak. Fikirin Croc'dan çıktığı ortada değil mi? Mihawk'a ulaşması, çağırması vb. ortada olan şeyler.
Olayı Croc'a yükleme durumu değil bu. Orada Buggy'nin normalde bu organizasyona hizmet etmesi gerekiyordu, yani ön planda olan biri olmaması gerekiyor.
Fakat bu Buggy ve adamları salaklık yapıp onu ön plana çıkarıyor, sonrasında da böyle bir cümle kuruyor.

Hayır adamın dediğine karşı söylüyorum, geçmişte ''Tüm tayfa alır'' diyorken şimdi ''Zoro'' diyor. Croc görününce başka bir şey bulmaya başlar, en kötü Alabasta zamanlarına döner bir şeyler bulmak için onu demeye çalıştım. ;)

Sağ kol üstüdür her türlü. OP meyve kullanımı gösterecektir Logia konusunda, o yüzden çok daha fazlasını da gösterebilir seviye olarak.
Uyanıştan bahsediyordu o zaten garanti diyebileceğimiz bir şey artık. Logiaların neden diğer meyvelerden daha değerli olacağını bile görebiliriz tekrardan.
O yüzden zaten harekete geçtiler yakında olaylarının haberleri gelir ya da gösterilir.

İster savun ister savunma, Croc seni bile Sanjici yapacak demek. Bu kadar mı gocundurdu? :ehe:

Dediğin şey ortada yani, eski yorumların hep bu tarz, karakter hakkında yanıldın işte kabul et geç.
Tüm tayfaya kadar eziklemeye çalışmışsın adamı alakasızca, şimdi de ''Zoro'' diyorsun, göreceğimiz zaman Alabasta'ya bile geri dönüş yapma ihtimalin var eleştiri yapmak için tekrardan... :D

Ön planda bu ikili var çünkü ne var bunda anlaşılmayacak. Fikirin Croc'dan çıktığı ortada değil mi? Mihawk'a ulaşması, çağırması vb. ortada olan şeyler.
Olayı Croc'a yükleme durumu değil bu. Orada Buggy'nin normalde bu organizasyona hizmet etmesi gerekiyordu, yani ön planda olan biri olmaması gerekiyor.
Fakat bu Buggy ve adamları salaklık yapıp onu ön plana çıkarıyor, sonrasında da böyle bir cümle kuruyor.
Buggye 3 milyar verilişinin yanında 1.9 vermişler, fazla gaza geliyorsun güçlenmek için bomba arayan adama, gelecek bölümler gösterecektir :D

Croco, Cross Guield'da çaycı mı bilmem ama Sanji onu döve döve çaycı yapar. Uyanışı varsa oradan buradan kol çıkarıp çayı anında teslim de eder, iyi olur. Ödüle bakıp bu kumdan kaleyi bir şey zannetmeyin. Reis tekmesinin rüzgârıyla duman eder bu Kaptan Kanca'yı. :a:

Yapmasam olmazdı.

Git babunların ile muhabbet et ey yancı Şükrü...

Buggye 3 milyar verilişinin yanında 1.9 vermişler, fazla gaza geliyorsun güçlenmek için bomba arayan adama, gelecek bölümler gösterecektir :D
Hahahah başladı hikayelere, ödül güç olayı değil ki konum önemli.
Croc'un önce ki ödülü 81 M, sen Buggy 3 almış diyorsun bu yorumla bile kendini patlatıyorsun aslında da neyse... :D
Aynen bomba arıyordu. Biri sana ''Bomba ve Antik silah arasında ki farkı'' ve ''Crocodile'ın neden antik silahı istediğini'' anlatması lazım. Belli ki sen mangayı okumamışsın... :D

Jozu araya girmese ihtiyarı ikiye bölecekti Mihawk, arada çok güç farkı var. İhtiyarın bir gözü sürekli Mihawk'ı takip ediyordu, dikkat ettiysen hiç denk gelmemeye çalıştı Mihawk'la gitti Akainuyla falan kapıştı. :)

King = Lakap aynı Crocodile gibi
Alber isim, Croco'nun ismi belli değil. Neresini anlamadın. :)
Croco D. Ile eski azılı korsan.
çok yüksek ödüllü bir kadın korsanken, aşkına karşılık vermeyen whitebeard'a savaş açıp kaybetmiş, yenilgiyi gururuna yediremeyip, hem cinsiyetini hem yüzünü değiştirip, herşeye erkek olarak sıfırdan başlamış. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık