Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar ittifak kurup denizcilerin kellesine ödül koymuş, denicziler "siviller bile bizi öldürmeye çalışabilir artık" diyerekten 3.5 atmaya başlamış, ama bizim avel kiddle luffy bu adamları beğenmiyor.

Kuş kadar beyni olmayan, plot armorun ilahı(gerçekten herif ilah oldu ironi değil) olan, ölüp ölüp dirilen luffynin başardığı her şeyi zekasıyla başaran Buggye aptal demesi 24 yıllık serinin en komik cümlesi oldu ahahahah. Buggy güçsüz mü? evet belkide tamadan bile güçsüzdür ama Buggy bu serideki en zeki elemanlardan biri. Şansı sayesinde hayatta kalıyor, zekası sayesinde hayatta kaldıkça yükseliyor.
Zaten benim Sanjiden sonraki favori karakterimdir Buggy, herif resmen Jack Sparrowun ete kemiğe bürünmüş hali gibi.:fool:

Ben bilirim Zoronun Lord Buggyden nasıl topuklayıp kaçtığını, bilemiyorum yeni bir zaman atlaması olursa Zoro gene bükemediği bileği öpüp Buggye secde edecekmi. 🤡
2. Zaman atlaması.....
Buggy;" Ne oldu Roronoa benim kellemimi almaya geldin?"
Zoro;" Hayır şimdilik seni yenemiyeceğimi biliyorum lütfen beni öğrencin yap "
Buggy; " Aferin demekki Miahawk gibi sende yerini biliyorsun, ilk dersin bu yuvarlak burunu takmak ve sonrada gidip Kabaji abinden bisiklet dersleri alacaksın.
Zoro;" Hocam lütfen bana Buggy topunun yapılışını öğretin. "
Buggy;" Hadddini bil len daha senin onu öğrenmen için 100 yıl erken. "
Ve böylece Zoro dünyanın en komik palyaçosu olma yolunda ilk adımı atmıştı.:good:
Bu arada buggynin burnu doğuştan öyle takma değil ve mihawka ağlayan adam kaptanına mı meydan okuyacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık