Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet Buggy üzerinden etkisi daha büyük, Mihawkın etkisi de daha etkilir, eşit falan deniyor. Denizci halktan korkuyorsa bunu sağlayan adamın imparator olması garip değil. Bu ikisinin de bunlarla nasıl iletişim kurduğunu anlamadım, açıklanana kadar biat ettiler mi diyeceğiz? Croconun gönlü olsun diye sadece Mihawka mı laf atacaz?
Buggy'nin sağlam bir organizasyonu ve istihbarat ağı var, Shichi iken kurduğu. Ve bu adamlar Buggy sanki Tanrıymış gibi davranıyorlar ona ve bu kimselerin de güç olarak boş olmadığı WB tarafından belirtilmişti. Hem bu ağdan hem de bu adamların gücünden yararlanmak için bir araya gelmiş gibi Mihawk ve Croco. Croco'nun yeraltı dünyası ile ilişkileri sağlamdır muhtemelen, Buggy'nin oradaki etkisi ve gücü de Dof, Kaido ve BM'nin ortadan kalkmasıyla da bir hayli artmıştır. Croco bu şekilde Buggy ile iş tutabileceğini düşünmüş ve hanle yapmıştır derim ama Mihawk ne alaka onu çözemedim. Denizciler etrafını sardığında Buggy+Croco ve tayfası oradan geçerken denk gelip, bize katılırsan sana yardım ederiz deyip dahil ettiler gibi geliyor bana. Zira Mihawk, fanlarının iddia ettiği güçteyse bile bunu Denizciler de biliyorlar ve oraya gönderdikleri ekibin bu gücün üstesinden geleceğine emindirler muhtemelen. Sırf çerçöp gönderip zaiat vermek istemezler, herbir askere MF Savaşı'ndan buyana daha çok ihtiyaçları var. Çünkü WB ölürken yaptığı konuşmayla Büyük Korsan Çağı' nın 2. perdesini açtı ve gördüğümüz kadarıyla bu 2 yıllık süreçte Devrimciler de eylemlerini arttırdı. Yani her mermi, her asker çok değerli konumda şuan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık