Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayatlarında görmedikleri, tanımadıkları adamlara yanlıyorlar şimdi de. Allah bilir caponlar bile tanımıyordur bu herifleri. Mangaya başlamasalar, bunların da haberi olmayacak. Tutacak dal kalmayınca aktörlerden medet umuyorlar.
Şu yorumun bir adet tece insanına "Kemal Sunal Cüneyt Arkın'ı tanıyor musun" sorusu kadar cahilce...

Fujitora karakteri tamamen Zatoichi kurgusal karakteri üzerine aynı Shiryu-Yasunori gibi, çünkü Shintaro Katsu kör değil. Senin dediğin gibi oynadıkları karakterler üzerine değil aktörler üzerine ağırlıklı olsaydı Fujitora, Shintaro gibi gözleri gören sağlam birisi olurdu.

Gözünü seveyim Zatoichi'nin kaç tane filmi var, Yasunori'nin yer aldığı kaç tane eser var. Sence aynı şey mi? Adamın karakter üzerine yapışmış bildiğin.

Milletin piyasadaki bilinen amiralcilerle uğraşmaktan sıkılıp kendini pek belli etmeyen amiralcileri dalga geçmek için aradığına o kadar eminim ki. Arada kalıp "sen amiralci değil miydin?" sorusuna maruz kalmaktan tırsıyorum.

Gözünü seveyim Zatoichi'nin kaç tane filmi var, Yasunori'nin yer aldığı kaç tane eser var. Sence aynı şey mi? Adamın karakter üzerine yapışmış bildiğin.
Shintaro'nun Zatoichi harici daha birçok farklı filmi var. Eğer Zatoichi özelinde değil Shintaro özelinde olsaydı Fujitora Shintaro'nun diğer rollerde oynadığı gibi gözleri gören birisi olurdu diyorum. Hepsi içinde öyle bence, dediğim gibi Bunta'da kurgusal hükümet köpeği adamları filmlerde oynadığı için o roller sebebiyle Akainu'ya rol model olarak seçilmiş, Yasunori-Shiryu ile aynı mantık. Asıl olay oynadıkları Japon kurgusal karakterlerle alakalı bence, sen farklı düşünebilirsin.

Kurgusal karakter ile direkt aktörden esinlenme aynı şeyler değil.

Bir şeyden medet umduğum yok. Her filmi de izlemedim zaten. 3-4 tanesini izledim. Bu adamlar Japon sinemasında önemli insanlar. Amiraller ilk göründüğü zamandan beri de bu eşleştirmeler ortalıkta dönüyor. Kendin bilmiyorsun diye başkasının da bilmediğini düşünme. Asya sineması sevenlerin çoğu biliyordur.
Yav asya sinamasını seven eleman bilir zaten. Senin ne işin olur? Esinlenilen kişiyle, serideki karakterin tipi dışında hangi özelliği benzer?

Shintaro'nun Zatoichi harici daha birçok farklı filmi var. Eğer Zatoichi özelinde değil Shintaro özelinde olsaydı Fujitora Shintaro'nun diğer rollerde oynadığı gibi gözleri gören birisi olurdu diyorum. Hepsi içinde öyle bence, dediğim gibi Bunta'da kurgusal hükümet köpeği adamları filmlerde oynadığı için o roller sebebiyle Akainu'ya rol model olarak seçilmiş, Yasunori-Shiryu ile aynı mantık. Asıl olay oynadıkları Japon kurgusal karakterlerle alakalı bence, sen farklı düşünebilirsin.

Ben zaten Yasunori-Shiryu karakter benzerliğini reddetmiyorum. Sadece aynı kefede değiller. Cüneyt Arkın'ın Battal Gazi'sinden esinlenmek ile Cingöz Recai serisindeki Recai'den esinlenmek aynı şey mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık