Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu sahneyi diyorum. 2 yıl önceki Luffy, Yonko olacak Teach'i iyi yamultmuştu.

Elbette Shiryuu ve Magellan bir Amiral veya Yonko etmez. Bir Rayleigh o seviyedir dışarıdan.
Acayip yamulmuş gerçekten, birkaç saniye sonra gülerek Magellan karşısına çıktı, gerçi yine darbeyi yedi Magellan'ı gerçekten yamultan BB oldu en sonunda.

Marineford'a çiziksiz geldi BB, BB'nin vücudu anormal işliyor, ileride öğreniriz, ufak tefek şeylere tepki vermesini normal insanlarla kıyaslamayın.

BB'nin siz bandajlara sarılı halini hatırlıyormusunuz? Sengoku ve Fujitora'yı bile gördük ama BB'nin bandajlara sarılı halini göremedik daha. Belki çocukken Roger korsanlarına karşı falan bandajları vardır.

Tere bu kadar anlam yüklüyorsak bu da Luffy karşısında terleyen Teach o zaman.

Teach Luffy'nin kendini tutamayacağını sanıp korkmuş planı boşa gidecek diye :p .
Nedense bu bana bir şeyi anımsattı :p .
Gördüğünüz gibi mangada açık ve seçik bir biçimde Mihawk, East Blue Zoro'nun gizli tekniğini görme konusunda zorluk yaşıyor ve korkuyla karışık bir bakış fırlatıyor.

Acayip yamulmuş gerçekten, birkaç saniye sonra gülerek Magellan karşısına çıktı, gerçi yine darbeyi yedi Magellan'ı gerçekten yamultan BB oldu en sonunda.

Marineford'a çiziksiz geldi BB, BB'nin vücudu anormal işliyor, ileride öğreniriz, ufak tefek şeylere tepki vermesini normal insanlarla kıyaslamayın.

BB'nin siz bandajlara sarılı halini hatırlıyormusunuz? Sengoku ve Fujitora'yı bile gördük ama BB'nin bandajlara sarılı halini göremedik daha. Belki çocukken Roger korsanlarına karşı falan bandajları vardır.
Sakin dostum. :) Ben bu sahneyi Teach'i ezmek için kullanmadım ki. Zaten kalkmak önemli dedim yukarıda. Magellan da kalktı Luffy'ye karşı. 2 yumruk yedi diye ağırlığı gitmedi.

Shanks'ın Akainu'ya bir darbesi var mıydı?

-Biri hazırlıksız yakalanması ve karanlığın acı vermesi sebebiyle fiziksel acı. (Sengoku'ya karşı da başta öyleydi sonra işler değişti)
-Diğeri hiçbir darbe olmadan terlemek. (Akainu Shanks'a karşı)

Fark burada.

Önceden bahsettiğim yer de burası, BB'nin tayfası BB'ye başka adaya gidelim burada sıkıldık diye baskı yapıyor, tabii ki anlaşma olmadığını öğrendiklerinde direk gidecekler, orada durmaktan sıkılmış adamlar, kor-amiral değil kimse gelmese yine gidecekler.

Teach atağı yedi üstte ter yok. Altta Luffy'nin devam edecek olmasına endiselniyor gibi duruyor. Beklemiyordu ondan öyle bir güç ve kararlılık. Terlemesi alt panelde oluyor. Üst panelde kan var acı var ter yok. Yani dediğin gibi sebepten terlemiyor.

Teach'in aşırı özgüveni ve salakça hareketi yüzünden oldu. Yoksa Teach Magellan'ı umursamıyordu bile.
King ve Queen'in dokunmaya ihtiyaç duymadan yapabildiği tonla saldırı var. Luffy'nin jet bazukasına acı çeken adamın bilincini kaybettirecek şiddette saldırılar. Reiju ve Magellan ikilisinin zehirleri ya da Queen'in ölümcül virüsleri antidot yoksa direkt adamı öldürebilir ama sadece bununla bu karakterleri, tüm hakilerde uzman amiral ya da yonkouların seviyesine çıkarmak doğru değil. BM malını akıllıca bir planla bir şekilde halledebilirler mesela ama Kaido - Luffy gibi geleceği görebilen ve dokunmadan hakiyle saldırı yapabilen bir karaktere karşı yetenekleri sadece bir hiç...
BM malı diyene kadar çok iyi gidiyordun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık