Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach atağı yedi üstte ter yok. Altta Luffy'nin devam edecek olmasına endiselniyor gibi duruyor. Beklemiyordu ondan öyle bir güç ve kararlılık. Terlemesi alt panelde oluyor. Üst panelde kan var acı var ter yok. Yani dediğin gibi sebepten terlemiyor.
Burada devam edeceğini düşünüyor:

Terleyen Luffy, BB değil.

Jinbe araya girince dövüş zaten bitiyor, oradan devam edeceğini değil bittiğini düşünerek rahatlamış ve salmıştır en fazla.

Kıyaslanan şey darbe öncesi terlemek, titremek vesaire, halen böyle bir şeyi gösteremedin bana BB ile ilgili. Ne Shanks'a ne başkasına karşı terledi veya titredi, Amiraller bunu yaptı.

Burada devam edeceğini düşünüyor:

Terleyen Luffy, BB değil.

Jinbe araya girince dövüş zaten bitiyor, oradan devam edeceğini değil bittiğini düşünerek rahatlamıştır en fazla.

Kıyaslanan şey darbe öncesi terlemek, titremek vesaire, halen böyle bir şeyi gösteremedin bana BB ile ilgili.
Bana renkli versiyonu atıyon. Ben sana zaten orjinal çizimi attım. Ayrıca Luffy'nin teri g2'den.

Standartları niye sen belirliyon anlamadım.

Biri koskoca Karasakal'ın arkasına bile bakmadan kaçmasına neden olur

Akainu'nun Büyüklüğü

Diğeri de 5 km ötede bulunan birinden eli ayağı titrer.

Ryokugyu'nun Amiralleri Küçük Düşürmesi

Dediğin aynı adam Shanks'ı karşısında görünce kuyruğunu mendil niyetine kullanıp gözyaşlarını silecekti ne zaman unuttun ?

Aramaki reyisi ezdirmeyiz nihahaha.

Acayip yamulmuş gerçekten, birkaç saniye sonra gülerek Magellan karşısına çıktı, gerçi yine darbeyi yedi Magellan'ı gerçekten yamultan BB oldu en sonunda.

Marineford'a çiziksiz geldi BB, BB'nin vücudu anormal işliyor, ileride öğreniriz, ufak tefek şeylere tepki vermesini normal insanlarla kıyaslamayın.

BB'nin siz bandajlara sarılı halini hatırlıyormusunuz? Sengoku ve Fujitora'yı bile gördük ama BB'nin bandajlara sarılı halini göremedik daha. Belki çocukken Roger korsanlarına karşı falan bandajları vardır.
daha fazla acı çekiyor ama acısını karanlıkla bertaraf edebiliyor. Ace ile olan vs'sini izleyin tekrar ve detaylara bakın; aldığı,yediği hasarlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık