Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'in muhattabi Akainu değil ki. Sengoku ile konuşuyor. Sengoku ne derse Akainu onu yapmak zorunda. Akainu'ya kalsa durmazdı. Ortamda 3 taraf var. Denizcileri temsil eden Sengoku, Teach tarafı ve Shanks tarafı. WB tayfası bitik zaten.
Sengoku ile görüşmedi, herkese meydan okudu. Senin dediğinin doğru olması için, Shanks'ın ''Sengoku var mısın'' diye sorması lazım, o zaman bu bir bahane değil açıklama olurdu, Akainu yerine Sengoku'ya meydan okudu en güçlü onlardı şeklinde. Yine dediğin gibi değil, Sengoku'ya değil, BB'ye meydan okudu, orada en güçlü BB olduğu için olabilir mi?

Az önce yiyorsa durdurun derken biri gelip sıkı ise devam et diyorsa ve sen geri basıyorsan, savaşmak icin değil savaşmamak için sebebin vardir. Çünkü gözün kesmiyordur sana meydan okuyan adamı.
Az önce dediğin yerle arasnda baya zaman var.

Sen Akainu'nun sengoku ve garp'tan güçlü olduğunu mu sanıyorsun.

Bana Akainu'dan kaçtığı adadan kaçmayıp savaşmak için ne sebebi var onu söyle ben BB savunmaya hevesli değilim.

Alakasız örnekler, Luffy'de Sentomaru'yu yenemeyeceğinin farkında ondan kaçıyor o zaman. Beyazsakal ile Oden bile Amiralsiz denizcilerden ''kaçmış'' senin mantığına göre, gerçi BB, Sengoku+Garp'a daldı, onlara karşı gülüyor dendiğinde bahane olarak güç sarhoşu falan diyorsun. Demek ki herkes bir şey yaptığında güç sarhoşu olarak kabul etmemiz lazım.
Yahu sen de biliyorsun öyle olmadığını. Luffy Sentamaru'dan çok önce ortamda ayrılmaya çalışıyor zaten. Teach'in 10 saniye önceki beyanına ters hsrekt yapıyor. Geri vites attırıyor Shanks. Bu kadar basit ayan beyan diyalogları ile ortada olan bir şeyi yokuşa sürmeyin.

Senelerdir söylerim, Teach'in Shanks'ı bir daha çizmesinin ya da birilerinin beklediği gibi öldürmesinin imkanı yok. Teach'in en tehlikeli özelliğinin en net farkında olan karakter Shanks. 700 bölüm önceden uyarıyordu WB'yi.
Teach dua etsin de Shanks onu hedeflemesin. Yoksa ölmeden kurtulamaz. Mesele kurnazlıksa da güçse de Shanks'ın yonkou olarak Teach'den eksiği yok.
Ben güç sıralamasında Shanks'ı Teach'in üstüne koyuyorum. İleride Teach geçecektir. Yoksa senaryo ilerlemez. Bir şekilde Teach, Sakazuki, Luffy finale kalacak. Ancak meydan savaşı olursa Shanks'ın karizması çizilmez. Ya da Shanks Luffy'den sahne alacak. O da ana karakter gibi etki yapacak.

Bana göre Magellan ve Shiryuu Amiral Yonko sevisine yakın ama Mihawk ise Amiral Yonko seviyesinin en üstlerinde. Shiryuu alırsa serideki en büyük üzüntüm olur belki de. Sanmıyorum ama.
Luffy'nin iki sene önceki yumruğuyla diz çöktürdüğü Magellan'a amiral yonkou seviyesine yakın demek de hiç olmadı...Magellan'ın yeteneği çok ölümcül ama gelişmiş silahlanma kulanan adamların onu döverken ezmekte sıkıntı yaşayacağını hiç sanmıyorum.

Ben güç sıralamasında Shanks'ı Teach'in üstüne koyuyorum. İleride Teach geçecektir. Yoksa senaryo ilerlemez. Bir şekilde Teach, Sakazuki, Luffy finale kalacak. Ancak meydan savaşı olursa Shanks'ın karizması çizilmez. Ya da Shanks Luffy'den sahne alacak. O da ana karakter gibi etki yapacak.
İlerde geçecek ilerde diye diye seriyi bitirdik reis

Yahu sen de biliyorsun öyle olmadığını. Luffy Sentamaru'dan çok önce ortamda ayrılmaya çalışıyor zaten. Teach'in 10 saniye önceki beyanına ters hsrekt yapıyor. Geri vites attırıyor Shanks. Bu kadar basit ayan beyan diyalogları ile ortada olan bir şeyi yokuşa sürmeyin.
BB, Shanks'a karşı MF'yi yıkacağım deseydi, sonra Shanks'ın gücünü görüp vazgeçseydi o zaman geri vites olurdu. BB, nereden bilsin Shanks'ın oraya gelip MF'yi yıkmasını engelleyeceğini? Orada olanlar Sengoku, Garp, Akainu vesaire, Shanks'ın orada olduğunu bilmiyor.

Luffy 2 sene önce kaçıyordum şimdi kaçmayacağım Amirale karşı demedi mi? Fujitora'ya yumruk atarken, geri vitesin kralı bu, hemde Amiral bile yok Sentomaru var sadece, istediğin gibi yorumla.

Shanks Akainu'yu terletebilir. Teach kaçıyor Shanks'ten. Şimdi zamanı değil diyor. Aynı Teach Akainu'dan da kaçıyor. Onları o sıra yenemeyeceginin pekala farkında.
Teach tayfa olarak yetersizdi. Orada Shanks ile kapışsa belki kendi baş edebileceğini düşünür ancak bunların tayfası da var. Zaten sonraki süreçte tayfasını güçlendirmek için meyve peşlerine düşüyor. Eğer tayfanın da hazır olduğuna inansaydı belki o zaman kapışırdı. Sonuçta bunlar dövüşürken tayfaları oturup izleyecek değil ya. :bilmem:

Sengoku ile görüşmedi, herkese meydan okudu. Senin dediğinin doğru olması için, Shanks'ın ''Sengoku var mısın'' diye sorması lazım, o zaman bu bir bahane değil açıklama olurdu, Akainu yerine Sengoku'ya meydan okudu en güçlü onlardı şeklinde. Yine dediğin gibi değil, Sengoku'ya değil, BB'ye meydan okudu, orada en güçlü BB olduğu için olabilir mi?

Marco'ya direk diyor zaten savaşmayı durdur geri çekil diye. Sonra Teach'e söyleniyor. Denizciler tarafında zaten Filo Amirali var. Onun sözüne bağlı her şey bunun farkında. Ortamda zaten coşup güç sarhoşu olan burayı yıkacağım diyen, çağ benim çağım diyen Teach var. Shanks'in ona yönelip devam etmek istiyor musun dedikten sonra etmemesi her şeyi gösteriyor. Akainu, Sengoku'nun sözünden bir kere dışarı çıkmamış zaten savaş alanında. Ondan karar almasını beklemen çok saçma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık