Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam neden gidip o sırada savaşsın ? Alacağını almış, BB poz kesme peşinde değil, sinsi planlar yapıp hainlik peşinde :D nasıl olsa Şenks ın ölümü ondan olacak direkt olmasa da dolaylı yoldan gene olacak… Ondan bire bir vs bekleme olayı klişeleşti artık gözünü çizmiş zamanında ben ona bakarım.. :D
Sen de Teach gibi kaçıyorsun.:D
Luffy Sentomaru'dan kaçtı senin mantığına göre, aynen devam.

Teach: Gura Burayı yer ve güç sarhoşluğundan ortamdaki herkese (Garp, Sengoku, Akainu felan filan) ahkam keser. Beni durdurun durdurabiliyorsanız.MF'yi yıkacam der.

Shanks: Shanks gelir ve Teach'e yiyorsa ben varken devam et savaşa der.

Teach: Teach ayılır. Yok ağam babam sen ile olan savaşımıza daha var der ve geri basar.
BB nasıl ayıldı? Terleyen Akainu var, birde gülen BB var.

Hiç Akainu gibi terlediğini, Greenbull gibi titrediği yok, gülüyor.

Akainu, Shanks ile dövüşmek için erken mi diyordu? Ne yapacak Akainu, BB gibi yeni elde ettiği güce ve yeni tayfasına alışmayı falan mı bekliyordu Akainu?

Luffy Sentomaru'dan kaçtı senin mantığına göre, aynen devam.
Arada çok fark var. Teach hemen öncesinde herkese meydan okuyor. Güç sarhoşu oluyor. MF'yi yıkacağım diyor. Shanks gelince zaten herkes geri basıyor. Teach'e dönüyor devam etmek isterse hodri meydan diyor. Teach geri basıyor.

Luffy zaten başından beri Hancock'un tavsiyesine uymaya çalışırken sahte Hasır Sapkalarla bir sürü vukuata bulaşıyor. Hepsinde amacı o ortamdan ayrilmak. Luffy zaten Senntamaru'dan daha önce ortamdan ayrılmaya çalışıyor. Senntamaru'nun gelişi ile alakası yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık