Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gömmemiş alev püsküttmüş Aramaki ağaç heykelden çıkıp tekrar saldırmış. Hatta ciddileşmiş, öncesinde alay ediyordu.

Ciddi Aramaki Momoyu ağlatır. Ki adam adadan gidince Momo gitti diye sevinçten ağlamış.
Zaten Momo>Aramaki diyen yok ama Aramaki'nin bu duruma düşmüş olması bile tam bir facia. Momo bir kenara Shanks'ın yaptığı bir kenara. Yüzlerce metreden amiral sindirmek nedir arkadaş ? Peki ya Luffy'lerin olan biteni izlemesi.. Amiral Wano'ya geldi ama geldiğine geleceğine pişman oldu. Gelmeseydi en azından hayallerdeki amiral profili bir süre daha yaşamaya devam ederdi ama amirallerde ağırlık namına bir şey kalmadı. Hee bak yine güçsüzler öyleler böyleler demiyorum yanlış anlama ama son zamanlarda palazlanan bazı düşüncelere (yonkou=amiral) tokat gibi indi bu bölüm. Her zaman dediğimiz gibi yonkou>amiral.

Şu korsanfanda vs konulari dışında sidik yarışına yasak gelsin artık vallahi bunaldim ya bu nedir.

Her konuda yüzlerce karakter sidik yarışı bölüm üzerine konuşma yok.

Yok amiral tekler yok luffy emer yok bilmem ne...

La yeter da yeter

Wano'da patlama rekoru kırdığım için tartışmalara bilerek katılmadım xd Durum netleşti ama. Amiralciler enseyi dik tutmaya çalışıyorlar fakat durum kötü olm lan harbiden kötü. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık