Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buggy'nin çocukluğunda yaşadığı bir travma yüzünden kendine ciddileşmeme sözü verdiğini, en son Roger'ın idam edildiği zaman ciddileşip Shanks tarafından sakinleştirildiğini ve ciddileştiği zaman kırmızı palyaço burnunu çıkarttığını biliyor muydunuz?

Bilmiyordunuz çünkü ben uydurdum ama oda'nın kafasından birebir aynı senaryo geçtiğinden eminim.

Buggy'nin çocukluğunda yaşadığı bir travma yüzünden kendine ciddileşmeme sözü verdiğini, en son Roger'ın idam edildiği zaman ciddileşip Shanks tarafından sakinleştirildiğini ve ciddileştiği zaman kırmızı palyaço burnunu çıkarttığını biliyor muydunuz?

Bilmiyordunuz çünkü ben uydurdum ama oda'nın kafasından birebir aynı senaryo geçtiğinden eminim.
Normalde kırmızı takma palyaço burnu takardı, onu da ölen babasının mesleğine hürmeten takardı. Zamanla bedeniyle bir bütün oldu bu burun.

Burnu takma mı ? Gerçek burnu öyle sanıyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık