Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buggy'nin çocukluğunda yaşadığı bir travma yüzünden kendine ciddileşmeme sözü verdiğini, en son Roger'ın idam edildiği zaman ciddileşip Shanks tarafından sakinleştirildiğini ve ciddileştiği zaman kırmızı palyaço burnunu çıkarttığını biliyor muydunuz?

Bilmiyordunuz çünkü ben uydurdum ama oda'nın kafasından birebir aynı senaryo geçtiğinden eminim.
Yaşasın Buggy D Ragnarok. :at:

Aramaki çok garip bir isim ve söylemesi zor geliyor. Bu wano etkisimidir nedir bilemedim.

Sukiyaki
Komurasaki
Babanuki

Şimdide aramaki geldi. Haramaki, yalamaki, ......aki diye gider gibi bu :)
Diğerlerini bilemem ama Aramaki'yi kodlayabilirsin.

Zoro, Aramaki kaybolmayasın!
Not:Arama kelimesi ile ki ayrı olmalı ama ben napayım Oda anlaşılan türkçe bilmiyor.

Luffy de geçmedi Kaido'yu böyle olsa garip olmaz.
Bunun sebebi bence Luffy + Kid + Law, Kaido + Big mom yendi şeklinde duyulduğu için. Kaido ve Big mom ödül toplamı 8.999.100.000 ediyor. Ve şuan 3 kaptan ödül toplamı 9.000.000.000 yani bu sayının hemen üstü. Hatırlarsanız Brandnew de yonkou ödüllerinin açıklandığı bölümde bu ikisinin ödül toplamı WB ve Roger'ı (ayrı ayrı) geçiyor tarzında laflar etmişti. Yani tarafların ödül toplamıyla ilgili mantık kuruyorlar. Zoro ve sanji'nin rakiplerini 1v1de yendikleri duyulduysa ödülleri de onlardan fazla olacaktır diye düşünüyorum. Bir de Luffy şuan Yonkou ünvanına sahip olduğundan ödüller de düşük kalmayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık