Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
var, zaten konu darbeyi algılayıp kaçınabilmesin de tepki verebilmesinde saldırıyı yedikten sonra ben de saldırırım .d buna tepki vermek denilmiyor.
Saldırır mısın ? Blitzlenen karakterler neden geri karşılık veremiyor genelde bu seride onu da açıklarsan sevinirim o zaman :D

2-Ateşi açık + tam zoan modundaki King Zoro'ya art arda saldırıyor tüm saldırıları püskürtmeyi başaramayan Zoro King'in bir saldırıları sonucu hasar alıyor
Zoro'nun orda hasar aldığıyla alakalı en ufak bir panel bile yok yalnız :D Zoro adamı püskürtüyor ayrıca. Gözüken paneli inkar etmeye gerek yok.

3-Karşılık birbirlerinden kaçınıyorlar
Zoro adamın saldırısından sıyrılıyor,King ise ateşi açık olduğu için saldırıyı tanklıyor.

4-King yine saldıran taraf King Zoro'nun kılıcını almak için mücadeleye giriyor 2linin kılıç çarpıştırmaları sonuçsuz bir şekilde bitiyor
Yanlış. Gene istediğini alamayan taraf King. Havadaki Zoro'ya üstün gelmeyi deneyip başarılı olamayınca, kılıcıyla Zoro'nun kılıçlarını almayı deniyor. Zoro'da bunu h.hakisiyle itiyor.

5-Zoro King'in hızlandığını anlıyor zaten bunu anlamak marifet değil ama Zoro'nun tepki hızı King'i algılamaya yetmiyor ve King'ten saldırı yiyor saldırıyı yedikten sonra bir skill de Zoro King'e atıyor
Tepki hızının adama yetmezse karşıya kontra saldırı da yapamazsın. Hem de saniyesinde. King'in Zoro'dan iyi olan tarafı hareket hızı. Tepki hızı değil.

Zoro King'in stratejisini anlasa da King hâlâ Zoro'dan hızlı art arda yaptığı saldırılar sonucu Zoro yine hasar alıyor
Ateşi açıkken bile saldırılarını savunmaya çalışan tarafın King olması ironik. Ki Zoro'nun bu adamı böyle blitzlediği sahneler var.

7-şu ana kadar denk giden kapışma Zoro'nun alev kesme tekniği ve kral hakili saldırısı sonucu bitiyor zaten bu son saldırı eğer Zoro'da alev kesen teknik olmasa bu ejderhayı gerçekten yarabilir miydi muamma.
Gerçekten denk giden dövüşün ne olduğunu bilmiyorsun gibi duruyor. Bu denk giden bir dövüş falan değil. Ya öyle olsaydı ya böyle olsaydı diye varsayımlı konuşmaya gerek yok. King'de bu savunma olmasaydı daha bile kısa sürede yenilirdi derim ben de.

Zoro bu adama karşı, giderek etkisi geçen ilaçla, kendisini az daha dövüş uzasa öldürecek bir kılıçla çıktı. Enma yüzünden enerji problemi yaşaması ve sayesinde aldığı darbelerden bahsetmiyorum bile. Sonucu ise p.up sonrası orta zorluk bir dövüş.

Toplanıp ne konuşacaklar işin o tarafı da var. Güçlerimizi birleştirelim sinerji oluşturalım sonuçta hepimiz Japon'uz mu diyecek ?
Herkesi tek tek yok edebilecek bir güç ortaya cıktıysa ittifak korsanlar arasında olmayan birsey değil illaki ortak bir noktada buluşmak isteyecektir 4 younko bir ittifak olmasa bile ikisi ücü bu ittifaka yanaşacaktır.

Bizlere kalsa bigmom kaido ittifakıda sacma olurdu onlar ittifak kurmadan önce ama olası düşman yada hedefler böyle birseyi gerceklesmesine neden olabiliyor. Kaldiki shanks dediğimiz adam lufylerden öncede diğer younkolarla görüsüp bazı konularda anlaşmaya çalıştığınü gördük

Oluşumun lideri kaptan buggy olur.Shanks yeni dünyanın sefiri buggy dir der.Teach karşı çıkar shanks teachin başını keser buggy ye biat edin der sahne biter. :oleyo2:

Saldırır mısın ? Blitzlenen karakterler neden geri karşılık veremiyor genelde bu seride onu da açıklarsan sevinirim o zaman :D
boş, saldırıyı yiyor adam algısı yetmiyor buna saldırıyı yedikten sonra tepki verebilmesi başarı değil.
Zoro'nun orda hasar aldığıyla alakalı en ufak bir panel bile yok yalnız :D Zoro adamı püskürtüyor ayrıca. Gözüken paneli inkar etmeye gerek yok.
kan zorodan çıkıyor yere yığılan taraf Zoro ve hasar almıyor mu ? bir şeyi inkar etmiyorum ben.
Yanlış. Gene istediğini alamayan taraf King. Havadaki Zoro'ya üstün gelmeyi deneyip başarılı olamayınca, kılıcıyla Zoro'nun kılıçlarını almayı deniyor. Zoro'da bunu h.hakisiyle itiyor.
istediğini alıp alamaması önemli değil sonuç olarak bir çarpışmaya girdiler ve sonuçsuz olarak bitti
Tepki hızının adama yetmezse karşıya kontra saldırı da yapamazsın.
yaparsın ne alakası var ? tepki hızı sana doğru gelen saldırıyı algılayabilme durumundur saldırı yaparken ki hızınla uzaktan yakından alakası yok
Ateşi açıkken bile saldırılarını savunmaya çalışan tarafın King olması ironik. Ki Zoro'nun bu adamı böyle blitzlediği sahneler var.
undefined
Zoro King'in tepki hızını aşıyor eee bunda ne var aşamasa saldırı yapamaz zaten
Gerçekten denk giden dövüşün ne olduğunu bilmiyorsun gibi duruyor. Bu denk giden bir dövüş falan değil. Ya öyle olsaydı ya böyle olsaydı diye varsayımlı konuşmaya gerek yok. King'de bu savunma olmasaydı daha bile kısa sürede yenilirdi derim ben de.
varsayım ile konuşmuyorum ben olmuş bitmiş olayların analizini yapıyorum neresi varsayım ? Zoro'nun King'e karşı özel olarak avantajı var, savunma olayında counterlık bir durum yok desen bile varsayım olurdu .d
Zoro bu adama karşı, giderek etkisi geçen ilaçla, kendisini az daha dövüş uzasa öldürecek bir kılıçla çıktı. Enma yüzünden enerji problemi yaşaması ve sayesinde aldığı darbelerden bahsetmiyorum bile. Sonucu ise p.up sonrası orta zorluk bir dövüş.
Tamam da biz bu adamın gücünü hesap ederken demeyecek miyiz " Zoro enma yüzünden enerji problemi yaşıyor " Zoro'nun malum güç durumu bu üstelik sürekli etkenleri bahane etmek gereksiz savaşın zorluğuyla ilgili konusuyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık