Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanal D değil Stardaydı. Sanji'nin deniz altında dayak yiyip deniz üstünde dayak attığı sahneleri izlediğimi hayal metal hatırlıyorum.
Edit: yanlış mesajı alıntılamışım, neyse
One piece i ben 2000 yilinda felandi sanirim. Izledigimi hatirliyorum. Fakat o zamanlar 10lu yaslardaydim ve elinin kolunun uzamasi da ilgimi cekmiyordu.
Ismi Lastik Çocuktu. BRT yada Cumhuriyet tv vardi onlardan birisiydi zanirim.

Beyler yabacilarda younko yoplantısı ciddi bir konu olarak duruyor shanksın böyle birsey yapabileceği aşikar adamin sağı solu belli olmuyor ama diğer 3 ünü nasıl ikna edipte bir araya toplayacak merak konusu benim için şaşırtici bir sekilde biz amiral yada denizcilerden ziyada farklı bir gucün ortaya cıktığından bahsediliyor

4 yonkou toplantısı gerçekse çok farklı bir hava katabilir seriye çok imkansız bir şey değil gibi tek merakım Oda Shanks Luffy karşılaşmasını böyle bir ortamda mı yapar ondan emin değilim.

4 yonkou toplantısı gerçekse çok farklı bir hava katabilir seriye çok imkansız bir şey değil gibi tek merakım Oda Shanks Luffy karşılaşmasını böyle bir ortamda mı yapar ondan emin değilim.
Herkese karşı ciddi bir tehditse olmaz diye düsünmem ama toplantı öncesinde lufy ile shanks bi konusurlar diye düsünuyorum ki lufynin ekipteki eleman shanksin bayragini yakmisti o bile ne olacak belirsiz ki onepiece redde lufylerin shansin kiziyla olmasi bu toplantinin olasi bir hal almasıni sağlayan bir etken gibi duruyor. Asil mevzu şu shansi bu toplantiyi yapmaya itecek olan güç ne .

Toplanıp ne konuşacaklar işin o tarafı da var. Güçlerimizi birleştirelim sinerji oluşturalım sonuçta hepimiz Japon'uz mu diyecek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık