Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aramakinin bizimkilere racon kesip üstüne bide robini kacirmasi saçmalığından daha iyi bence . Dış dünya ile ilgilide Eskiden shanksin tepkilerini inanılmaz merak ederdim ama artik herseyden cok karasakali görmek istiyom seride en cok görmek istedigim karakter:oleyo2:
Karasakalın gücunü az cok kısmen gördük ama shanks ayrı bir kulvar kanka adam tam bir muamma en iyi kılıç ustasiyla düelli yapıyor beyazsakala kafa tutuyor marinforda giden kaiodaya engel oluyor marimford savasına nokta koyuyor. En önemlisi lufyi seriye süren adam resmen karasakal merakim shanks merakımın yanindan geçemez 😁😅

Aramakinin bizimkilere racon kesip üstüne bide robini kacirmasi saçmalığından daha iyi bence . Dış dünya ile ilgilide Eskiden shanksin tepkilerini inanılmaz merak ederdim ama artik herseyden cok karasakali görmek istiyom seride en cok görmek istedigim karakter:oleyo2:
Bende en çok garpin bisküvi yiyerek hemmmm yonko olmuş bizim çocuk dahada pişecek 3 milyon çöz az ödül demesini bekliyorum.

seride merak ettim güçler SHANKS,GOROSEI.XEBEC.ROGER.DRAGON
.IMU.GARP. SENGOKU Bunların en güclu hallerini görmek lazim yada bunlara özel keske bi arc yapsa oda

Yüksek hayal gücü ile araya giriyorum. Olası değil.

Luffy ve wano eğlencenin dibine vururken. Luffy yeşil boğanın varlığını sezer, gözlerini bayarak kafasını yeşil boğanın olduğu yere çevirir. Ağzından tek bir kelime çıkar;
-Zoro.
Zoro bir anda kaybolur, Luffy gülmeye devam eder ve wanoda başka kimse farkına bile varmadan eğlenceye devam eder. Sonra zoro vs aramaki kavgasını izleriz. Çok karizma olmaz mı ya.
Zoro dövüş içinde kral hakiyi temassız kullanırsa alır Aramaki'yi.

Luffy ve wano eğlencenin dibine vururken. Luffy yeşil boğanın varlığını sezer, gözlerini bayarak kafasını yeşil boğanın olduğu yere çevirir. Ağzından tek bir kelime çıkar;
-Zoro.
Zoro bir anda kaybolur, Luffy gülmeye devam eder ve wanoda başka kimse farkına bile varmadan eğlenceye devam eder. Sonra zoro vs aramaki kavgasını izleriz. Çok karizma olmaz mı ya.
Açıkçası Zoro'nun, King'i yenmesiyle birlikte Zoro'nun bir amirali alamasa bile en azından bayağı zorlayabileceğini düşünüyordum ama Ryokugyu'nun Quenn ve King'i hiç zorlanmadan yenmesi benim amirallere bakış açımı değiştirdi.

Zoro ve Sanji birlikte savaşsa bile Ryokugyu'yu yenebilir mi şuanda bunu bilmiyorum.

Serideki herşeyin dengesi şaştı maalesef.😡

Açıkçası Zoro'nun, King'i yenmesiyle birlikte Zoro'nun bir amirali alamasa bile en azından bayağı zorlayabileceğini düşünüyordum ama Ryokugyu'nun Quenn ve King'i hiç zorlanmadan yenmesi benim amirallere bakış açımı değiştirdi.

Zoro ve Sanji birlikte savaşsa bile Ryokugyu'yu yenebilir mi şuanda bunu bilmiyorum.

Serideki herşeyin dengesi şaştı maalesef.😡
King'le Zoro arasında baya fark var şu ana ama. Kısıtlı zamanında 3 vuruşla indirdi. Bir de bunun 0dan kullanması var. Şu anda zorlar amirali Zoro. Dövüş içinde temassız kullanırsa kral hakiyi alabilir.
Şu an King+Queen'i de alır bence Zoro. Tabi biraz zorlanır Ryo kadar rahat alamaz.

-Zoro.
olur da uzun sürmez Zoro'nun tabutu için boyunu falan ölçerler sonra :hoo:

King'le Zoro arasında baya fark var şu ana ama. Kısıtlı zamanında 3 vuruşla indirdi. Bir de bunun 0dan kullanması var. Şu anda zorlar amirali Zoro. Dövüş içinde temassız kullanırsa kral hakiyi alabilir.
Şu an King+Queen'i de alır bence Zoro. Tabi biraz zorlanır Ryo kadar rahat alamaz.
savaş içerisinde King sınırına yaklaştığını belirtiyor o da yoruluyor doğal olarak, sıfırdan bir vs olsaydı bile Zoro için yine çok kolay olmazdı muhtemelen zaten King cidden çok hızlı kral haki vs. bir yana yine Zoro'ya hasar atabilecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık