Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
savaş içerisinde King sınırına yaklaştığını belirtiyor o da yoruluyor doğal olarak, sıfırdan bir vs olsaydı bile Zoro için yine çok kolay olmazdı muhtemelen zaten King cidden çok hızlı kral haki vs. bir yana yine Zoro'ya hasar atabilecek
Kral haki sonrası bir tane tekme atabildi sonrasında da hasarı yedi zaten. Net bir fark var arada. Kral haki öncesi adam akıllı hasar yemezken kollarını açıp gel vur derken 3 vuruşa yamuldu kral haki sonrası. En fazla orta zorluk atar Zoro. Zoro'ya atıcağı hasar 2 3 tekme yumruk olur olursa.

Sadece gizem açıklaman değil bunları belirli bir mantığa oturtman gerek evreninin büyüsünü bozmadan işlemen gerek ki zevk alınsın canısı. Lanet gelsin globaldaki anime manga takipçilerine yahu adamlara zerre öz eleştiri yapma fırsatı vermeden yaladıkça yalıyorlar. İnsan evladıysan bir daha Wano gibi bir kepazelik çizmesin Oda

Kral haki sonrası bir tane tekme atabildi sonrasında da hasarı yedi zaten. Net bir fark var arada. Kral haki öncesi adam akıllı hasar yemezken kollarını açıp gel vur derken 3 vuruşa yamuldu kral haki sonrası. En fazla orta zorluk atar Zoro. Zoro'ya atıcağı hasar 2 3 tekme yumruk olur olursa.
Zoro King'e karşı özel olarak avantajlı adamın en güçlü saldırısı ateş tabanlı, Zoro'da ise ateş kesen teknik var Zoro bu açıktan yararlanıp en güçlü saldırısını yapıp bitiriyor king'i, ondan önceki kral hakili saldırılarda düşmüyor mesela, hız modunda adam tekme attığında Zoro'nun algısı yetmiyor bu tekmeyi durdurmaya, savaş sonu zoro direkt ölü hale geliyor ilacın etkisinin bittiği söyleniyor muydu ? Söylenmişse hatirlamiyorum yani King'in savaşın basından beri attığı o tekme yumruğun Zoro'da etkisi büyük, Orta-Yüksek zorluk arası Zoro alır bence King'i, alev avantaji olmasa direkt yüksek zorluk derim ve Zoro daha kral hakide ustalaşmadı Enma onu çok yoruyor, böyle savaşları yorumlamak harbi çok sıkıntıli her seferinde garip garip ara etkenler veriliyor

Zoro King'e karşı özel olarak avantajlı adamın en güçlü saldırısı ateş tabanlı, Zoro'da ise ateş kesen teknik var Zoro bu açıktan yararlanıp en güçlü saldırısını yapıp bitiriyor king'i, ondan önceki kral hakili saldırılarda düşmüyor mesela, hız modunda adam tekme attığında Zoro'nun algısı yetmiyor bu tekmeyi durdurmaya, savaş sonu zoro direkt ölü hale geliyor ilacın etkisinin bittiği söyleniyor muydu ? Söylenmişse hatirlamiyorum yani King'in savaşın basından beri attığı o tekme yumruğun Zoro'da etkisi büyük, Orta-Yüksek zorluk arası Zoro alır bence King'i, alev avantaji olmasa direkt yüksek zorluk derim ve Zoro daha kral hakide ustalaşmadı Enma onu çok yoruyor, böyle savaşları yorumlamak harbi çok sıkıntıli her seferinde garip garip ara etkenler veriliyor
İlacın etkisi söyleniyor evet ondan bayılıyor Zoro. Kral haki sıkıntısı çekmeyeceğini düşünüyorum bu zamandan sonra.

İlacın etkisi söyleniyor evet ondan bayılıyor Zoro. Kral haki sıkıntısı çekmeyeceğini düşünüyorum bu zamandan sonra.
Eh onlar her karakter için oluyor op evreninde ama şuanlık Zoro hızdan ve kral haki üzerinde hakimiyeti olmadıgından anca Yc2 birine düşük zorluk atar de hiç yoktan bir bakmışız Zoro uzmanlaşmış bu konuda olmayacak şey degil seri sonu mihawki alacak karakter icin normal bir durum ama suan bize gösterilen son hali ile sag kol ligindeki birine düşük veya orta zorluk atamaz bence ( belki katakuri'ye atar :hoo:)

Hız olayını king için dedim yoksa Zoro yavas degil

Zoro iksir kullandıktan sonra kendini iyileştirdi ama 2x hasar alır duruma getirdi ve buna rağmen yendi , 2x hasar alırken bile düşmedi normal koşullarda Kingin Zoroyu indirecek saldırısı yok ki Zoro 2 Yonkounun atağını blokladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık