Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olabilecek en kötü senoryoyu bekliyomki hevesin kursagimda kalmasin seriden zevk aliyim ama oda sürekli düşündüğüm en kötü senaryoyu uyguluyo kendimi zorluyom resmen seriyi sevmek için:üzgünüm:
Bir neslin hayallerini yıkan oda en olmadik seyi tutar bu bölüme yazar bizde söve saya bir hal olur benim beklentim lufyleri gostermeden dıs dünyada bir kac sey gösterecek alın size bolüm deyip herkesi arkasından küfrettirecek 😅

Yüksek hayal gücü ile araya giriyorum. Olası değil.

Luffy ve wano eğlencenin dibine vururken. Luffy yeşil boğanın varlığını sezer, gözlerini bayarak kafasını yeşil boğanın olduğu yere çevirir. Ağzından tek bir kelime çıkar;
-Zoro.
Zoro bir anda kaybolur, Luffy gülmeye devam eder ve wanoda başka kimse farkına bile varmadan eğlenceye devam eder. Sonra zoro vs aramaki kavgasını izleriz. Çok karizma olmaz mı ya.
Hayır, karizma olmaz.

Bir neslin hayallerini yıkan oda en olmadik seyi tutar bu bölüme yazar bizde söve saya bir hal olur benim beklentim lufyleri gostermeden dıs dünyada bir kac sey gösterecek alın size bolüm deyip herkesi arkasından küfrettirecek 😅
Aramakinin bizimkilere racon kesip üstüne bide robini kacirmasi saçmalığından daha iyi bence . Dış dünya ile ilgilide Eskiden shanksin tepkilerini inanılmaz merak ederdim ama artik herseyden cok karasakali görmek istiyom seride en cok görmek istedigim karakter:oleyo2:

Aramakinin bizimkilere racon kesip üstüne bide robini kacirmasi saçmalığından daha iyi bence . Dış dünya ile ilgilide Eskiden shanksin tepkilerini inanılmaz merak ederdim ama artik herseyden cok karasakali görmek istiyom seride en cok görmek istedigim karakter:oleyo2:
Basta dediğim sey en korktuğum senaryo ve galiba şom agizliyim ne zaman en kötüsünü düşünsem oda onu yapiyor olurda bu dediklerim olursa seri sacmalamanin zirvesine ulaşır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık