Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç fazla bir beklentim yok. Kötü olmasın yeter düşüncesindeyim artık
Valla istemiyorum artık hasır şapkaların olduğu bir arc içinde diğer karakterlerin işlenmesini.

Bana göre yeteri değeri verememiş gibi hissettiriyor. Çiz abi şöyle Shanks, Mihawk ya da Sabo, Dragon'a özel bir arc. 5-10 bölüm bunları okuyalım sadece. Reverie çizmişti, ne kadar keyifliydi ki onda da azar azar gösterdi her şeyi.

Yüksek hayal gücü ile araya giriyorum. Olası değil.

Luffy ve wano eğlencenin dibine vururken. Luffy yeşil boğanın varlığını sezer, gözlerini bayarak kafasını yeşil boğanın olduğu yere çevirir. Ağzından tek bir kelime çıkar;
-Zoro.
Zoro bir anda kaybolur, Luffy gülmeye devam eder ve wanoda başka kimse farkına bile varmadan eğlenceye devam eder. Sonra zoro vs aramaki kavgasını izleriz. Çok karizma olmaz mı ya.

Yeni adaya yolculuk yaparken 2 bölümün adaya girişe harcandığını görüyorum bile. Kesin Elbaf'ın da girişinde bir sıkıntı vardır. 2 bölüm bizimkilerin bu adaya girmek için bir çözim bulmasıyla geçer
Sonraki 10 bölüm:
Elbaf prensesi flokayi shanks ve Loki içki içe içe dovmusler flashbeckini izleriz

Luffy ve wano eğlencenin dibine vururken. Luffy yeşil boğanın varlığını sezer, gözlerini bayarak kafasını yeşil boğanın olduğu yere çevirir. Ağzından tek bir kelime çıkar;
-Zoro.
Zoro bir anda kaybolur, Luffy gülmeye devam eder ve wanoda başka kimse farkına bile varmadan eğlenceye devam eder. Sonra zoro vs aramaki kavgasını izleriz. Çok karizma olmaz mı ya.
Kötü olur bence.

-Zoro.
beklenti güzel ama karşımizda oda var 😅😅😅

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık