Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsyan alevleri büyüyor.Denizciler dört bı yandan darbe yiyor.Akainu ateşe ateşle karşılık vermek istiyor.Shanks sahneleride harika.Mukemmel bölüm.Heycanla haftayı bekliyorum.

Fujitora'nın kafasındaki bandajlar yüzünden aynı fikirde değilim. Sabo'nun Fujitora'nın kafatasını Ryusoken ile parçaladığından baya ciddi şüpheleniyorum. Fuji net dayak yemiş. Aramaki ise yaralandığını görmediğimiz için en azından yara almadan savaşı atlatmıştır belki...Fuji'nin Dressrosa'da kendini sınırlaması için Alabasta'dan kalma bir sebebi vardı, aynı motivasyonu Reverie'de göstermesi için bir sebep görmedik.
Yanık yarasıdır en fazla, böyle bir şey yaşadığını düşünmüyorum.

Vay arkadaş ya adam Shanks'i tamamen yeni çıkacak filmin PR'ı için Wano'ya getirip hiç bir şey yaptırmadan geri götürecek. Bi benzerini Zunhisa'da yaşamıştık sadece ah Joyboy yıllar olmuştu demek için Wano'ya gelip geri döndü. Bu sefer çok daha gereksiz bir şekilde Shanks geçmişi yad edip geri dönüyor.

Vay arkadaş ya adam Shanks'i tamamen yeni çıkacak filmin PR'ı için Wano'ya getirip hiç bir şey yaptırmadan geri götürecek. Bi benzerini Zunhisa'da yaşamıştık sadece ah Joyboy yıllar olmuştu demek için Wano'ya gelip geri döndü. Bu sefer çok daha gereksiz bir şekilde Shanks geçmişi yad edip geri dönüyor.

Bir de şu var, Shanks'ın bu meyvenin özel olduğunu bildiği ortaya çıktı bu bölümle. Meyveyi koruyanlar bile şaşırıyor. Galiba Shanks'ın bu meyveyi Ace'e götürdüğü, kazara Luffy'nin yediği olayı doğru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık