Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım büyük savaş Dragon,Luffy vs Denizciler olacak. Raftel'de civarında da Shanks vs BB olacak. BB sinsisi Shanks'i bekliyor bence. Buggy artık Luffy'ye mi katılır Shanks'e bilemiyorum ama savaşın dengelerini değiştireceği kesin :D

Şu Yasopp kadar sevmediğim bir karakter yok benim!

Sen git çocuğunu ve hasta karını yalnız bırak sonrada üstünden 20 yıl geçsin ve hala ben Usopp ile karşılaşmaya hazır değilim de.

Ne zaman hazır olursun mesela?Usopp veya sen ölünce mi?

Mesele o değil.
Sakazuki sonuçta sert bir adam, kendisine göre hiç bir şart altında hata kabul edilemez. Amirallerin gücü çok yıkıcı, defalarca bunu gördük. Punk Hazarda vs bakınca görüyoruz bir amiral tam gücünde savaşırsa ne olduğunu, böyle bir şeyi elbette kutsal topraklarda göze alamazlar. Ki Aramaki diyaloglardan anlaşılacağı üzere Kutsal Ejderlere yürekten bağlı birisi.
Yani oraya zarar vermemek için kendilerini geri tuttukları tartışmaya açık değil, geri tutmasalar daha kötü sonuçlar olabilirdi. Akainu onlar için bahane üretme diyor çünkü Akainuya göre başarı için bir kaç kutsal ejderin arada ölmesi önemli değil.
1 tanrının 1 kralın ölümüne sebep olup 1 prensesin 1 kölenin kaçmasına sebep olup üstüne birde dünya hükümetini temsil eden bayragın yakılmasına sebep olacakken güçlerini tuttugunu düşünmüyorum ben.

Yok canım Ryuma gibi değil hatta şu an Jinbei daha öndedir Fisher Tiger'dan. O unutuldu neredeyse.
Şuan jimbei evet dogru ama fisher da jimebi nin kaptanı hocası gibiydi. Bence jimbei şuan zirvesinde değil ama o zamanki fisher şuanki jimbeiden güçlüdür. Jimbei zamanla geçer tabi o ayrı. Fisher amazonlarda bile meşhur olmuş biri ki o zamanlarda bile sağlam ödülü olan biriydi fisher

1 tanrının 1 kralın ölümüne sebep olup 1 prensesin 1 kölenin kaçmasına sebep olup üstüne birde dünya hükümetini temsil eden bayragın yakılmasına sebep olacakken güçlerini tuttugunu düşünmüyorum ben.
Dünya Asilleri dünyanın en şımarık topluluğu. Aramaki savaş sırasında birinin bahçesindeki ağacı kullansa, adamın idam edilmesi için sabah akşam ağlar. Ki evrenin kurallarını göz önünde bulundurursak gerçekten ağır sonuçları olabilir.
Cobrayı takan yok, dünya asillerinin hiç biri adamı sevmiyor ki zaten öldüren de onlar. Hain olarak gözüken bir ailenin güvenliği, bir kutsal ejderin evinin camındaki toz kadar değerli değil. Halk için önemli olabilir ama donanma halka değil kutsal ejderlere çalışıyor, şimdilik. Ben hala bir Akainu darbesi bekliyorum.

One piece evreni timeskip'ten sonra aynı TC similasyonu olmuş. Bir bakıyorsun shibukai soykırım peşinde, sonraki hafta shibukailik kaldırılıyor. İki gün sonra meclis'e saldırı. Ondan da 3 gün sonra bir gecede iki yonkou düşüyor. G20 ülkelerinden birinin başındaki adam ölüyor. Aynı bizim buralar gibi gündem eksik olmuyor.

Dünya Asilleri dünyanın en şımarık topluluğu. Aramaki savaş sırasında birinin bahçesindeki ağacı kullansa, adamın idam edilmesi için sabah akşam ağlar. Ki evrenin kurallarını göz önünde bulundurursak gerçekten ağır sonuçları olabilir.
Cobrayı takan yok, dünya asillerinin hiç biri adamı sevmiyor ki zaten öldüren de onlar. Hain olarak gözüken bir ailenin güvenliği, bir kutsal ejderin evinin camındaki toz kadar değerli değil. Halk için önemli olabilir ama donanma halka değil kutsal ejderlere çalışıyor, şimdilik. Ben hala bir Akainu darbesi bekliyorum.
Öylede hükmettiğin topluluk önünde daha kendini koruyamıyorsun beni mi koruyacaksın imajı oluşturur. Sonuçta bunları tüm dünya okuyor. 4 devrimci gelmiş diyede değil savo diye okuyor resmen. Sabo gelmiş iki amiral varken en güvenli günde toplantı olan günde bunları yapmış. Nerden bakarsan bak dünya hükümeti için eksi yazar bir durum. Hani amiraller gücünü sakındı diyorsun ya sakınmayıp orda 2 kutsal ejder ölse oralar yıkılsa ama saldıranlar öldürülse çok daha büyük başarı. Ki fujinin ki yıkıma sebep olabilir ama aramakinin gücü yıkıma sebep olacak güç değil bence

Bu Shanks OP'nin bulunduğunu da gazeteden öğrenir, demedi demeyin.

Shanks: Görüşmemize çok az kaldı Luffy.
Beckman: Ne görüşmesi kaptan, kafan mı güzel? Herif OP'yi bulup KK oldu.
S: Gazetede yazmıyor ama...
B: Çocuklar sen sinirlenme diye yeni gazeteleri saklamışlar.
S: Has...?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık