Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence depremi de Karasakal yarattı demiştim poneglyph için şu anda Wanoya girmesi çok mümkün değil. Güçsüz olduğundan değil izin vermezler ama yer altı depremiyle bir şeyler yapıp o poneglyphi alabilir.

Ula şu işe bak bizim ağlak Coby, Hancock'u paketlemiş ha :artiz:
O değil Luffy şimdi Coby'den intikam alacak mı almayacak mı?
Müstakbel gayrı resmi hanımı Hancock'u kurtaracak mı kurtarmayacak mı?

Ben olaysız, tatlı tatlı birkaç bölüm görmek istiyorum. Ondan sonra isterse dünya yansın umrumda değil. Böyle sakin dövüşsüz birkaç bölüm. Çok mu şey istiyorum?

Ama Hancock a çok üzülürüm öyle olursa. Eğer o yakalandıysa Amazon lily ... Bugün de onlar için üzüleyim. Değil mi @Mr.Bushido üzülecek başka konum mu var sanki?

Ben olaysız, tatlı tatlı birkaç bölüm görmek istiyorum. Ondan sonra isterse dünya yansın umrumda değil. Böyle sakin dövüşsüz birkaç bölüm. Çok mu şey istiyorum?

Ama Hancock a çok üzülürüm öyle olursa. Eğer o yakalandıysa Amazon lily ... Bugün de onlar için üzüleyim. Değil mi @Mr.Bushido üzülecek başka konum mu var sanki?
Aynen öyle… ben olsam bende bunlar için üzülürdüm…:sapkali: ksksks

ya bir ara one piece kalan bölümlerin olay örgüsü sızdırıldı diye bir spoiler vardı.onu atabilecek var mı?

bildiğin birebir ona göre ilerliyor.

luffy ve zoro'da yakalandı mı tamamdır

Taşı ne diye alsınlar ki? Eskisi gibi kopyalayıp kaydını alırlar.

Taşı da zunesha'nın gözünün önüne koyarsın. Oradan alacak kimse de olmaz

Sabo'ya ne olduğunu merak ediyorum. Ama Oda saçma sapan bir yeni macera başlatmak için Sabo'yu idama yollatır.

Durumu öğrenen Lufy'nin Ace'deki hatıraları depreşir ve Merkeze doğru yola çıkar. Bunu duyan ittifak gemileri de yola çıkar.

Bu gelen bilginin çıkacağını pek sanmıyorum, ama muhtemelen bizimkiler taşı yanlarında götürecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık