Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görünen o ki mihawk reis denizlerdeki dengeyi tekrar sağlayacak , 2 yonkou düştü 2-3 amiral indirmeye gitti.
Kaçmıyor denizcilerden taktiksel geriye çekilme stratejisi uyguluyor bu sayede marijoise hızlıca gidip işini halledecek.

arkadaşlar mihawk kaçmış işte eehehehe diye keyiflenen arkadaşların yazıları bittiyse şunu söylemek lazım. eichiri oda shibukai sisteminin kaldırılıp shibukailerin de acele bir şekilde yakalanmasını sağladığı bir silah eklediyse ki vegapunk reyis yaptı diyor. bence bu x menden aşina olduğumuz sentinel mantıgında bir silah çıkacak. her meyvenin antisi gibi davranan bir sentinel. işte bu yüzden mihawk (kaçmışsa ki kaçabilir) kaçmışsa dünyanın en mantıklı şeyi. alayına gider benim adım sentinel diye dolaşır bu arkadaşlar her arc

- Mihawk, Denizciler'den kaçmış

Bu ibareden sonrasını okumadım. Reis orada denizcilerden şiş dürüm yapmadan, denizcilerin içinden geçmeden, hiç bir yere gitmez. Amiral bile olsa kılıcından kurtulamaz. Denizcileri kaçırmış da olabilir. Yeni dünyaya gelmesi kaçınılmaz zaten, Zoro'yla dövüşmesi gerekiyor ama denizcilerin ceddi gelse reisin kolunu yormaz.
Maymun Komutan: Denizcilerin gemiyi vereceğini sanmıyorum.

Mihawk: Nerden anladın?

Maymun Komutan: Çünkü Akainu da gemide.

Mihawk: Lanet olsun daha şimdilik bunun için hazır değiliz. Yürüyün gidiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık